מתנות לעובדים עם מיתוג העסק

כובע רשת ממותג

אחד הדברים החשובים ביותר לעסק שלנו הוא ללא כל ספק המיתוג – כלומר החיבור של הלקוח עם המותג שלנו. המיתוג של העסק שלנו לא מתחיל ונגמר בשלט שעל בית העסק או שלט על גג הבניין בו המשרדים שלנו נמצאים וגם לא בלוגו של החברה שלנו על נייר המכתבים. על מנת לחזק את המותג שלנו עלינו לבצע פעילויות שיווקיות שונות זאת בכדי שהמותג שלנו ייחרט בתודעה של הלקוחות שלנו וגם של העובדים שלנו. על מנת לחזק את המותג בעיני העובדים שלנו עלינו לגרום להם להזדהות עם המותג ולהרגיש שהם חלק ממנו בכל זמן נתון. את כל אלה עלינו לבצע על ידי פעולות שונות כמו הדרכות שונות לעובדים, ימי עיון, כנסים והשתלמויות וגם ימי כיף אך בנוסף לכך נוכל גם לעשות זאת על ידי חלוקת מתנות לעובדים עם מיתוג העסק.

מתי כדאי לחלק מתנות לעובדים עם מיתוג לעסק?

אנו נתקלים רבות בשאלה מצד עסקים מתי כדאי לנו בתור עסק לחלק לעובדים מתנות ממותגות. האם כדאי לעשות זאת בימי ההולדת של העובדים, בחגים ומועדים או סתם כך. אנחנו חושבים שאין זמן נכון לחלק מתנות וזו משהו שצריך לקרות באופן קבוע על מנת שהעובדים ירגישו שייכות למותג שלנו. זה לא צריך להיות מתנות בשווי של אלפי שקלים כל חודש אך כל הזמן לטפטף מתנות ממותגות לעובדים כמו מידי פעם ספל ממותג לכוס הקפה שהם שותים במשרד על הבוקר. דיסק און קי ממותג עם לוגו החברה נחשב למתנה מעולה שכן בכל פעם שהם מעלים חומרים מסויימים למחשב הביתי שלהם הם ירגישו שמקום העבודה שלהם חושב עליהם גם בדברים הקטנים. בנוסף חלוקה שוטפת של עטים איכותיות עם לוגו החברה יכולה גם כן לתת לעובדים שלנו ואף גם ללקוחות שלנו תחושה של שייכות לחברה ותחושה שחושבים עליהם גם בדברים הקטנים.

לכן, חשוב מאוד בעינינו להשקיע בחלוקה של מתנות ממותגות לאורך כל השנה בתקציב שפויה במקום פעם אחת בשנה.

למה תורמות מתנות לעובדים שממותגות לעסק?

אז בראש ובראשונה כפי שכבר ציינו הדבר המרכזי לו תורמות מתנות ממותגות לעסק שלנו הוא שאנו נמצאים בתודעה של העובדים שלנו בכל זמן נתון. בנוסף, מתנות ממותגות לעסק עוזרות לנו לגרום לעובדים שלנו להבין שהם הנכס העיקרי של המותג שלנו ולא אף אחד אחר. אנחנו בתור מעסיקים רוצים לגרום לעובדים שלנו להרגיש מיוחדים בכל רגע נתון כי כאשר אנו נתייחס לעובדים שלנו בצורה טובה הם כבר ידאגו להתייחס ללקוחות שלנו בצורה טובה וזו הדרך הנכונה לנהל עסק מצליח עם מותג חזק. לכן, בפעם הבאה שאתם חושבים על מתנות ממותגות לעסק שלכם דבר ראשון תחשבו יצירתי על מתנות מיוחדות שהעובדים שלכם עוד לא ראו במקומות אחרים ולא קיבלו. חשבו על דברים שימושיים עבור העובדים שלכם, כאלה שישמשו אותם במהלך שגרת היום שלהם במשרד ובבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?