אלו מתנות לעובדים יראו שאכפת לך מהם

אלו מתנות לעובדים יראו שאכפת לך מהם

כל אחד יודע שעובדים מרוצים משמע מקום עבודה פעיל ואפקטיבי. על מנת לשמור על שביעות הרצון של העובדים, ניתן לצ’פר אותם מפעם לפעם במתנות שיעבירו את ההערכה שלכם כלפיהם. היום ניתן לבחור מתנות מתוך מגוון עצום ואין סופי של אפשרויות שונות, ישנם בעלי עסק שיבחרו במתנות שימושיות כגון מתנות לטיסה מתקן לטישו בעונת החורף ומגבות חוף בעונת הקיץ. אחרים יעדיפו לחלק סלסלות שי, שוקולדים ממותגים וכדומה. בכל מקרה, חשוב להבין כי מתנות לעובדים יכולות להוות כלי שיווקי יעיל וזול במיוחד. מצד אחד, העובדים מרוצים ושבעי רצון מהמתנות שהם קיבלו, מצד שני, המתנות מהוות פרסומת תמידית (מוצרי פרסום) ללא תוספת מחיר. בצורה כזו, כל בעל עסק יכול להרוויח מכל הכיוונים, גם להבהיר לעובדים שהם חשובים לו, גם להעלות את תפוקת העבודה בעקיפין וגם לפרסם את העסק בעלות מינורית

אילו מתנות לעובדים הכי מומלץ להעניק?

כאמור, ניתן היום לבחור מתוך מגוון רחב של אופציות שונות, בהתאם לרמת ההשקעה הרצויה וכמובן בתוך מסגרת התקציב הנתונה. ניתן לפנק את העובדים עם מתנות מקוריות, שיעניקו להם את התחושה כי הם חשובים ומוערכים על ידי בעל העסק. מצד שני, מומלץ להעניק מתנות פונקציונליות שהעובדים יוכלו לבצע בהן שימוש תכוף, ולא סתם משהו סמלי שימצא את עצמו תקוע בארון. ניתן למשל לקנות מתנות לפי עונות השנה, בצורה כזו העובד יתחדש כל פעם עם מתנה מקורית ושימושית שתזכיר לו את היתרונות של מקום העבודה שלו, ועל הדרך יפרסם את המקום. מתנות מסוג זה כוללות למשל תיקי ים, שמשיות ים, מגבות חוף, כוסות תרמיים ועוד. בנוסף לכך, במידה והחברה משקיעה ביום כיף לעובדים, מומלץ לסיים את היום בחלוקת מתנות. המתנות יכולות להיות צנועות כמו כובעי שמש, מתנפחים לילדים וכדומה, או מושקעות יותר בדומה לתיקי גב, מעילי פליז ועוד.

לסיכום, מתנות לעובדים הן נושא חשוב שיש לתת עליו את הדעת. אף פעם לא קל לבחור מתנה, אך מומלץ להשקיע בכך את המאמצים הדרושים על מנת לספק את שביעות רצון העובדים. חשוב לבחור במתנות איכותיות, שלא יתקלקלו או יקרעו תוך זמן קצר, היות והדבר עלול להתפרש כזלזול. לכן לא חשוב אם תבחרו להעניק לעובדים שלכם מחזיקי מפתחות (מחזיק מפתחות מעוצב), תיקים ממותגים או דיסק און קי ממותג – העיקר תוודאו שהמוצרים תקינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?