מתנות מומלצות לעובדים

סוללת גיבוי אלחוטית  עם לוגו מואר

עובדי החברה הם הלב והנשמה של כל בית עסק: הם מסייעים לתפעל את העסק ביום-יום על הצד הטוב ביותר, דואגים שכל משימה ומשימה תבוצע כהלכה ובזמן ופועלים כצוות בסינרגיה מלאה, כדי ללמוד כיצד להמשיך ולנווט את העסק קדימה.

מאחר והעובדים הם הבשר והדם של החברה, חשוב להזכיר להם כמה היא מעריכה אותם, את העשייה שלהם ורוצה שימשיכו ויתנו את כל מה שישי בהם מידי יום, כדי לשמור על תפוקה גבוהה ועל חברה מצליחה.

חולצות ממותגות

אין מגבש יותר מחולצות עם לוגו החברה, שהעובדים שלכם יכולים ללבוש מידי יום בסטייל. חולצות ממותגות הן מצוינות לימי כיף וימי גיבוש של החברה, ואתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים ילבשו אותם בבית, ועל ידי כך יחשפו את כל מי שפוגש בהם ללוגו החברה.

החולצות יכולות להיות מותאמות לפעילות גופנית, ארוכות לחורף או קצרות לקיץ. לשדרוג המתנה, תמיד אפשר להזמין עם החולצה גם כובע ממותג ומגניב עם לוגו החברה.

מארזי טיסה ממותגים

העובדים שלכם נוסעים לחו”ל לעיתים קרובות? זה הזמן שלכם לעזור להם לעלות על כל טיסה בכיף ובלי הרבה דאגות. ערכת הטיסה הממותגת מבטיחה שלעובדים שלכם יהיה את כל מה שהם זקוקים לו לאורך הטיסה, ממטען ועד לכרית לצוואר. 

בכל פעם שהעובדים שלכם יחטטו בערכה, הם יעריכו אתכם ואת בית העסק על הנתינה והאכפתיות שהושקעו במתנה הזו. היא תזכיר להם שהם עובדים במקום שבאמת אכפת לו, ולכן יתנו לכם את כל כולם מצאת החמה ועד לצאת הנשמה.

עט יוקרה

המתנה הקלאסית. כולם אוהבים לקבל עטים, בטח ובטח עטים ממותגים החרוטים עם שם העובד באופן אישי. העובדים ייהנו להשתמש בעט הממותג והמהודר שלהם מידי יום, ותמיד יזכרו שהחברה היא זו שהשקיעה וסיפקה את העטים. 

הדפסת השם הפרטי של העובדים על העט הופכת את המתנה לאישית יותר, כזו שהעובדים יישמרו קרוב-קרוב לליבם. 

דיסק און קי

המתנה השימושית. כולם זקוקים לדיסק און קי כיום: זהו פריט טכנולוגי איכותי ויעיל, המסייע לכל אדם לגבות בקלות את כל המידע שלו במאגר מידע קטן ונייד. ניתן לחבר אותו בקלות למחזיק המפתחות כדי לא לאבד אותו, ולהשתמש בו בכל עת שנרצה על ידי חיבורו למחשב.

כל עובד שיקבל דיסק און קי ישיב לכם חיוך והכרת תודה, מאחר ואנשים רבים מאבדים מידע מהמחשב והפלאפון שלהם דרך קבע. פתרונות חכמים כמו דיסק און קי מסייעים למנוע מצבים כאלו ולשמור על כל המידע של העובדים, לרבות מידע המתקשר לעבודה, במקום בטוח ומוגן.

מטענים ממותגים

ו… שוב נגמרה הסוללה. כיום, עובדים רבים תלויים בפלאפון שלהם במהלך יום העבודה, והם זקוקים לו כדי לבצע אותה נאמנה. מטען נייד ואיכותי יבטיח שיוכלו להטעין את הפלאפון בקלות בכל מקום בעולם, שלעולם לא תתנתק להם שיחה באמצע ושתוכלו לאתר אותם בקלות 24/7.

 

מטען נייד אף מהווה מתנה פרקטית, שכל עובד ישמח לקבל ולאחסן בתיק במהלך היום. בכל פעם שתתרוקן לו הסוללה, הוא יזכור שבזכותכם הוא יכול להשיב את הפלאפון לחיים בצ’יק, והידיעה הזו תחזק את ההערכה שלו ואת המוחיבות שלו כלפי בית העסק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?