מתנות ללקוחות

פנקס דבקיות ודגלונים מעוצב

לקוחות הם הוורידים והדם של כל עסק. בלעדיהם אף ארגון או חברה לא יכולים להצליח, להתקדם ולהשתפר. אחת לתקופה עלינו לחשוב איך אנו יכולים להשקיע בלקוחות שלנו, השקעה שמצד אחד מקדמת, מפרסמת ומשווקת את העסק שלנו, כך אנו יכולים לבנות מעגל של לקוחות חדשים שלמעשה בפועל מגדילים את ההכנסות שלנו בטווח הארוך ומצד שני מסייעת לנו לשמר את הלקוחות הקיימים שלנו באופן אופטימלי, להעניק להם את תשומת הלב שמגיעה להם ולהזכיר להם כמה הם חשובים לנו. חברת GRUMANS מתמחה בהתאמת מתנות ללקוחות כהוקרה, מתנות כתמריץ להמשך, מתנות למטרת שיווק עסקי או שימור לקוחות.

סוגים של מתנות ללקוחות

יש כל מיני כיוונים ורעיונות שאפשר לקחת את זה החל ממתנות ממותגות בהתאמה אישית, דרך מוצרי תערוכה, מתנות לטיסה ועד מוצרי סביבת משרד. בנוסף, אנו מתמחים בשיווק של מוצרי זיכרון כמו למשל עט זיכרון שאפשר לקחת לכל מקום שרוצים או מחברת ממותגת ולשמור בהם מידע מהמחשב או מהסמארטפון, קשת רחבה של דיסק און קי מכל מיני סוגים כמו מחזיקי מפתחות מעוצבים וחרוטים, דיסק און קי בצורת שקאל, דיסק און קי סלייד שנחשב לאחד המוצרים היותר שימושיים ועוד. אם העסק שלכם פועל גם בחו״ל, תוכלו לשלב מתנות טיסה מדליקות כמו קייסים לדרכון ולשמירת חפצים אישיים, סימון אישי למזוודה ועוד. את המתנות ניתן להעניק במגוון של הזדמנויות בין אם זה לפני חגים, לפני אירוע עסקי חשוב, כשאתם חוגגים שנה, חמש או עשר שנים לעסק שלכם וכדומה.

מתנות ללקוחות בתערוכות

עסקים רבים מקימים תערוכה בממוצע של אחת לשנה לעתים אפילו יותר. תערוכה היא הזדמנות מעולה לחשוף את עצמכם למעגל של לקוחות חדשים, ליצור קשרים והזדמנויות עסקיים ומה יותר נכון מאשר להשקיע במוצרי תערוכה שיווקיים. עציץ ריחני ממותג, פד לעכבר עליו נדפיס את הלוגו שלכם, עטים, מארזי טישו מעוצבים, מטליות לניקוי משקפיים, מחזיקי מפתחות, מעמדים מתקפלים לסמרטפון, סט משרדי, כיס אחורי לסמרטפון ועוד מגוון של רעיונות מיוחדים.

תיקים ללקוחות

ניתן לעצב עבורכם מגוון של תיקים מכל מיני סוגים החל מתיק שרוכים ממותג, דרך תיקים למחשב נייד בו ניתן להכניס מסמכים חשובים, תיקי גב איכותיים ועוד.

את המתנות ללקוחות ניתן בקלות להתאים לפי:

1. המטרה שלשמה אתם מעוניינים להעניק את המתנה

2. התקציב העומד ברשותכם

3. סוג העסק שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?