מכשירי כתיבה ללקוחות ולעסק שלך

עט CRoss ממותג

לא אחת אנו נתקלים בעסקים אשר משקיעים כספים רבים במיתוג שלהם כאשר הדבר מתבטא כמובן בדברים רבים החל מלוגו החברה, שלטים לעסק, מדים לעובדים ועד חפצים לשימוש יומיומי שנושאים את שם ולוגו החברה. אם בעבר היינו עדים רק לחברות גדולות שמשקיעות כספים רבים במיתוג שלהן אז כיום אנו רואים זאת בקרב חברות רבות כאשר הגודל הוא כבר לא פקטור שכן ללא מיתוג אינטנסיבי ואפקטיבי לעסק אנחנו לא נכנסים למודעות ולתודעה של הלקוחות. אחד הדברים שחשובים ביותר כאשר אנו מדברים על מיתוג הוא להישאר כל הזמן בתודעה של הלקוחות הקיימים וגם של הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, ועל מנת לעשות זאת עלינו להופיע להם בכל מקום אפשרי. היות ופרסומות היא דרך יקרה להיכנס או להישאר בתודעה של הלקוחות שלנו אז עסקים רבים בוחרים להעניק מתנות ללקוחות שלהם על מנת שיזכרו אותם.

מתנות שימושיות

המפתח באותן מתנות ללקוחות שהעסקים השונים מעניקים ללקוחותיהם הוא שעל אותן מתנות להיות שימושיות. במידה ונחלק ללקוחות ואף לעובדים שלנו מתנות שימושיות אנו בטוחים שנתנו להם משהו שלא ילך ישירות לפח האשפה וישמש אותם בחיי היום יום כמו דיסק און קימחזיק מפתחות, תרמוס לקפה או מכשירי כתיבה ממותגים. אותם חפצים שימושיים שנושאים את שם החברה או לוגו החברה יופיעו מולם תמיד כאשר ישתמשו באותו חפץ. אם ניקח לדוגמא מכשירי כתיבה ללקוחות ולעסק שלך אשר מעוצבים בצורה מסוגננת ונושאים את לוגו החברה ויכולים לשמש את העובדים שלך במהלך העבודה השוטפת שלהם אל מול הלקוחות כאשר בנוסף אנו נעניק אותם ללקוחות בתור מתנה אנו בטוחים שאנו נשאר צרובים בתודעה של אותו לקוח כאשר פעם הבאה שהוא יצטרך את השירות שהחברה שלכם מעניקה הוא ידע למי לפנות.

ערך מוסף

פרט לעובדה שמתנות אשר נושאות את לוגו החברה תורמות רבות לחיזוק המותג שלנו ועוזרות לנו להיצרב בתודעה של הלקוחות שלנו הן גם מעניקות ערך מוסף לקשר שלנו עם הלקוחות. כל בן אדם שמח מפעם לפעם לקבל מתנות וכאשר אנו נעניק מתנות ללקוחות שלנו אנו מראים להם שאכפת לנו מהם ושהקשר שלהם איתנו חשוב לנו. כאשר אנו נראה זאת ללקוח אנו ניצור אצלו מחוייבות כלפי העסק שלנו דבר שיכול לעזור להמשך שיתוף הפעולה ביניכם. לכן, אנו ממליצים להשקיע באופן שוטף בפעילות שתעזור לכם גם לחזק את הקשר עם הלקוחות שלכם ובמקביל תעזור לכם בפעילות המיתוג של העסק. לוח שנה, ספל לקפה או מכשירי כתיבה ללקוחות ולעסק שלך יכולים ליצור שינוי רב באיך הלקוחות שלך מרגישים כלפי העסק שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?