מוצרי פרסום שמתאימים לעורכי דין

נרתיק טיסה משולב סוללת גיבוי

עורכי דין הם בעלי מקצוע עם מוניטין, שחובה לבנות ולשמר אותו ברמה גבוהה. עורכי דין שיכולים להציג בגאון היסטוריה של תיקים מנצחים, מופיעים בכל מקום בחליפה ונושאים בידם עט ממותג שנושא את שמם ואת כתובת המשרד שלהם – הם עורכי דין שלקוחות רבים מרגישים שהם יכולים לסמוך עליהם, ולשים את גורלם בידיהם המוכשרות.

הדרך הטובה ביותר שבה עורך דין מקבל פניות מלקוחות, היא כאשר הוא מקבל המלצות מפה לאוזן. בכדי להצליח ולקבל לקוחות לפי בסיס של פה לאוזן, חשוב שהלקוחות הקיימים שלכם יזכרו מי אתם, מה עשיתם בשבילם ויאמינו כי אתם יכולים לעשות זאת שוב בשביל מישהו אחר.

מוצרי פרסום המתאימים לעורכי דין הם פתרון מושלם שיסייע לכם לשמור את הלקוחות הקיימים שלכם קרוב ותמיד להזכיר להם את עצם קיומכם.

בשיפוט האישי של הלקוחות לא פשוט לשלוט, אך בהחלט ניתן לסייע להם לזכור את שמכם ואת מקומכם כעורכי הדין שלהם: מתנות ומוצרים ממותגים מסייעים ללקוחות להיזכר בכם, במקצועיות ובאדיבות שלכם וביכולות המשפטיות שלכם כל פעם מחדש. 

כאשר הלקוח נזכר בכם לעיתים כה קרובות, הסיכויים גבוהים מאוד שיבחר להמליץ דווקא עליכם, כשחבר או בן משפחה נזקק לסיוע משפטי.

פנקו את הלקוחות בעט

עורך דין ללא עט הוא כמו נגר ללא מסור. כל עורך דין מצופה להחזיק עט בכיסו לתיעוד מידע חשוב, הדגשה של מסרים וביצוע של מחקר מעמיק.

הלקוחות שלכם אף הם משתמשים בעט דרך קבע כאשר הם נעזרים בשירותים שלכם: הם זקוקים לעטים בכדי לכתוב את כל המידע שאתם מספקים להם, לתעד את תוכנית העבודה שתקבעו עבורם וכמובן, כדי שיוכלו לזכור את שמכם.

הציעו לכל לקוח ולקוח שנכנס למשרדכם להשתמש באחד מן העטים הממותגים שברשותכם. פעמים רבות, הם פשוט יושיטו את היד אל עבר העט כאשר יזדקקו לו, והיו בטוחים שהם יזדקקו לו.

לאחר שהלקוחות עוזבים את דלת המשרד שלכם, העט הממותג עליו מתנוסס שמכם עדיין בידם או בתיק שלהם. בפעם הבאה שיזדקקו לעט, הם ישלפו את העט היוקרתי שלכם, יזכרו בכם ובעבודה הטובה שאתם עושים עבורם. 

בנוסף, האנשים שיושבים לצד הלקוחות שלכם יבחינו בעט. במידה והם מעוניינים בשירותי עורך דין, הסיכויים גבוהים שישאלו את הלקוח שלכם מיהו עורך הדין שמופיע על העט שלהם והאם הוא מומלץ.

ההצלחה האמיתית של העט הממותג מתבטאת דווקא בטווח הארוך, לאחר שהצלחתם לנצח בתיק המשפטי וסיפקתם את מלוא שביעות הרצון של הלקוח. בכל פעם שהוא ישתמש בעט שלכם, הוא ייזכר בכל הטוב שעשיתם בשבילו. הוא גם יזכור להמליץ עליכם לאנשים שזקוקים לייעוץ משפטי, משום שהוא מאמין בכם וביכולות שלכם.  

זרקו לחבילה גם יומן או מחברת    

כידוע, תיקים משפטיים מצריכים לזכור מידע רב ולהמציא מסמכים רבים. פעמים רבות, הלקוח שלכם ירגיש מבולבל ויתקשה להבין מהם השלבים שעליו לבצע בכדי להפוך את העבודה שלכם לנוחה, ולהגדיל את הסיכויים לנצח בתיק.

אם כבר יש ללקוחות שלכם עט ביד, כדאי לכם להציע להם גם יומן או מחברת ממותגת: הם יסייעו להם לשמור על סדר במידע שלהם, כך שיוכלו לגשת אליו בכל עת וללא חיפושים מיותרים, לעדכן פגישות ולזכור להגיע אליהן.

מוצרי דפוס לפרסום וקידום מכירות

מחברת FLOKI

חינם!

מחברות ממותגות

קולור – מחברת ממותגת

חינם!

מוצרי דפוס לפרסום וקידום מכירות

לוח שבועי שולחני

חינם!

מוצרי דפוס לפרסום וקידום מכירות

מחברת ממותגת כריכה דמוי עור

חינם!

אלכוג’ל אישי ממותג ומסיכות

בעולם של היום, בו הניקיון עומד ראשון, אין כמו אלכוג’ל ממותג מתנה בכדי לחמם את לבו של הלקוח. כל לקוח ישמח לקבל אלכוג’ל מתנה, ובזכות זאת יהווה פרסומת סמויה מעולה עבורכם.

בכל פעם שהלקוח ירצה לנקות את ידיו, הוא ישלוף את האלכוג’ל ויציג את שמכם בפני כל מי שישתמש באלכוג’ל או ישים לב אליו.

אתם יכולים לספק גם מתנות ופרסים ללקוחות ספציפיים, שאתם מרגישים שזכיתם עמם לחיבור עמוק יותר או לעבודה ממושכת. כל פריט יסייע ללקוחות לזכור אתכם מעט יותר, כך שבמקרה ומישהו יעלה את המקצוע “עורך דין” בפניהם, שמכם יעלה במוחם באופן אוטומטי. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?