מוצרי פרסום באווירת החורף

Ultimate ASOBU - ספל תרמי משדורג

פרסום ומיתוג מהווים חלקים חיוניים מתהליכי הבנייה של מותג עסקי אמיתי. מסיבה זו עסקים רבים כיום ממתגים מגוון רחב של מוצרים ומעניקים אותם כמתנה לעובדים, לקוחות ושותפים. 

המוצרים השונים מזכירים לבעלי המוצר את המותג, ומעריכים אותו על המתנה השימושית והדקורטיבית. בנוסף, כל מי שצופה במוצר ובוחן אותו נחשף למותג לראשונה או לאחר שהוא מכיר אותו, ובזכות זאת בית העסק מקבל פרסום חינמי ואורגני לחלוטין, שלימים יביא גם לעלייה טבעית בפניות.

כעת, כשהחורף בשיאו, כדאי ואף מומלץ לבחור במוצרי פרסום שמתאימים לעונה הקרה, ומספקים לכל מי שמקבל את המתנה ערך מוסף כך שישתמשו בו על בסיס קבוע, ויוקירו אתכם על כך.

ספל תרמי משודרג

נמאס לחפש ספל איכותי לשתות ממנו את התה או הקפה הקבועים במשרד? העניקו מתנה לעובדים –  ספל תרמי מעוצב וייחודי, שעמו יוכלו להתפנק כל פעם שהם מחפשים משהו חם לשתות.

הספל התרמי נוח לנשיאה, מעוצב היטב ונושא את לוגו החברה עליו, בכדי להזכיר לבעלי הספל כיצד קיבלו אותו ועד כמה השי הקטן תרם לחייהם והפך אותם לנוחים ופשוטים יותר.

אם מקום העבודה דורש ממקבל המתנה לנסוע לעיתים קרובות, כדאי להעניק לו כוס תרמית ניידת עם ואקום למשטח, שתהיה נוחה לנשיאה גם על מטוס או בין ריצה מפגישה לפגישה.

מטרייה הפוכה

אין ספק שמוצר טרנדי בהחלט מהווה מתנה מעולה ומושכת, לכן אם אתם מכירים טרנד חדשני שכל עובדי החברה או הלקוחות המהווים את קהל היעד שלכם רוצים, מומלץ לנצל את הפופולריות של המוצר עבורכם ולהעניק אותו כמתנה ממותגת לכל המי ומי.

מטרייה הפוכה הפכה לטרנדית מאוד בשנים האחרונות, ומספקת לכל מי שהיא ברשותו בטיחות נשיאה ויכולת ללכת בגשם בבטחה, בידיעה שתשמור על חוזקה ותגן עליהם מפני סופה חזקה.

כאשר מקבלי המתנה ישתמשו במטרייה, הם יעריכו את בית העסק על שחשב עליהם ודאג להגן עליהם מפני הגשם בתצורה כה פרקטית ומתחשבת. כתוצאה מכך, הסיכויים גבוהים שיפנו אליכם וישמרו לכם אמונים בכל פעם שהם זקוקים לשירות או מוצר שלכם.

טקסטיל והלבשה

מטרייה הפוכה

חינם!

מגבת מייקרופייבר לייבוש מהיר

מגבות הן חיוניות לכל אורך היום: למקלחת, לאימון, להתייבשות מיציאה ליציאה בגשם הרטוב והחורפי. אין כמו מגבת ממותגת ונעימה לפתור עמה את כל הבעיות, ולכן היא מהווה מתנה מצוינת לשותפים ולקוחות.

בכל פעם שהמגבת תהיה ברוטציה של מקבל המתנה, הוא ייזכר באכפתיות ובהשקעה שלכם, ויעריך שברשותו מגבת כה איכותית המשרתת את צרכיו ונוחה לנשיאה בנרתיק מצורף.

חולצת דריי פיט ארוכה

חולצות הדריי פיט מככבות במהלך החורף, ולכן אין זה מפתיע שכדאי להעניק אחת כמתנה ללקוח, שותף או עובד. החולצה הממותגת תסייע למקבל המתנה לשמור על חום גופו לאורך כל היום, ולהוקיר תודה לחברה שלכם על ששמרה עליו חמים ונעים גם ביום הגשום ביותר. 

חולצות ממותגות

חולצת דריי פיט ארוכה

חינם!
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?