טיפים לבחירת מתנות לועדי עובדים

בחגים, ימי הולדת, באירועי חברה כמו תערוכות, כנסים והשקות מוצר, מתנות לעובדים הם חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק והפרסום של כל ארגון, חברה או עסק מצד אחד ותחזוקה שוטפת של ההון האנושי מצד שני, הרי בלעדיו, אף עסק לא באמת יכול להתקיים ולקדם את עצמו למקומות חדשים וטובים יותר. הנה כמה טיפים לבחירת מתנות לועדי עובדים שאחראיים על כל כך הרבה דברים בארגון, מניעים תהליכים לאורך כל השנה ומייצגים את העובדים בארגון מול ההנהלה כמעט בכל נושא ותחום. כדי שלא נשכח, מטרתן של אותן מתנות לועדי עובדים הוא להעלות את המורל, להזכיר לעובדים שמעריכים את העבודה הקשה שהם עושים וכי בחירת המתנות נעשית תוך מחשבה, השקעה ולא רק בכדי לצאת לידי חובה. אז הנה כמה טיפים מועילים לבחירת מתנות לועדי עובדים.

בחרו מתנות שימושיות

לעובדים קצת ״נמאס״ ממוצרים משעממים ולא כל כך שימושיים כמו ספל לקפה. הם היו רוצים לקבל משהו שימושי בין אם זה בסביבת העבודה או בחיי היומיום, מוצר שבאמת יישאר איתם לאורך זמן. זה יכול להיות תיק ממותג, מחברות ממותגות , גאדג’טים למתנה או אפילו דיסק און קי מתנה, בקיצור משהו שישמש אותם.

השקיעו מחשבה

אל תבחרו סתם ככה מתנה. תחשבו על זה. העובדים ירגישו את זה הן בבחירת המתנה עצמה והן במעמד הקבלה שלה. לפני שאתם רוכשים כמות גדולה של מוצרים לעובדים, חשבו מה מטרת המתנה, האם נטו לשמח, האם במטרה שירגישו שמעריכים אותם, האם זו מתנת קידום לקבוצה של עובדים או מתנת פרידה לקבוצה אחרת או שמא זו מתנה שהם צפויים לקבל אחרי אירוע גדול עליו עבדו שעות על גבי שעות כהוקרת תודה. שאילת השאלות הנכונות תסייע לכם לבחור את המוצרים המתאימים ביותר. אולי סוג אחד של מתנות לועדי עובדים יתאימו לגברים וסוג אחר דווקא לנשים – עוד כיוון למחשבה.

הגדירו תקציב וכמות

כלפני שאתם מחליטים מה אתם רוכשים, הגדירו תקציב וכמות של מתנות לועדי עובדים, זה יסייע לכם מאוד לכוון ולמקד את עצמכם בבחירת מתנה המתאימה לתקציב שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?