חיזוק הקשר האישי והעסקי עם הלקוחות שלכם לקראת חג הפסח

פולדר מעוצב משעם

פסח מתקרב אלינו בצעדי ענק וזה בדיוק הזמן לפנק את הלקוחות שלכם במתנה ממותגת שתעמיק את הקשרים האישיים והעסקיים שלכם.

אז איך מייצרים אווירה חיובים ומחזקים את הקשר עם הלקוחות שלכם? פשוט מאוד. מצאו מוצר פרסום רלוונטי ללקוחות שלכם, כזה שעלול להתאים לקהל רב של לקוחות, הדפיסו את הלוגו שלכם על מנת לשמור על ייחוס תמידי בין המתנה לחברה שסיפקה אותה ושלחו אותה לכל הלקוחות שלכם.

המתנה יכולה להיות באווירת חג הפסח או אפילו מוצר פרסום אחר לפי קטגוריה שתבחרו.

לכל חג יש את המאפיינים שלו וזה תמיד רעיון מעולה להתאים את המתנה שבחרתם לאווירת החג.

הבעיה במצבים אלו היא בעיקר חוסר רלוונטיות שלאחרי החג ואז המתנה נשכחת. ישנן מתנות ומוצרי פרסום אשר ניתן לחלק ללקוחות שלכם שיכולים להיות רלוונטיים ותמיד בשימוש הלקוח (לפחות לתקופה ארוכה).

לדוגמה:

  • עטים ממותגים – במידה והעט אכן טוב, הוא יהיה בשימור לאורך זמן, עד שיגמר הדיו בעט, העט יעלם או שהלקוח יקבל עט אחר איכותי יותר.
  • לוחות שנה ויומנים – יש להם שימוש של מקסימום שנה וככל שנחלק אותם בשלב מוקדם יותר נוכל להרוויח שימוש מוגבר מצד הלקוח למשך זמן ממושך יותר.
  • מוצרי פרסום לתקופת הקורונה – חייב לציין שהמוצרים הללו שימושיים יותר בתקופות של כנסים, אך לצערנו בשלב הזה של הקורונה עדיין הכנסים לא חזרו באופן שניתן להסתמך עליהם. בכל מקרה, אלכוג’ל ממותג, מסיכות ממותגות, אלה מתנות מעולות לכנסים וגם בחלוקה בכניסה למשרד של הלקוח (אלו שמגיעים לבקר אתכם במשרד שלכם).

מארזים מיוחדים לחג

אם אתם פחות בקטע של מוצר פרסום ורוצים לפרנק במארזים מעוצבים ומכובדים לכל הדעות, יש לנו מגוון רחב של מארזים שיכולים להתאים למגוון רחב של חגים עם דגש בתקופה זו על חג הפסח.

דוגמאות נוספות ניתן לראות כאן >>

אנו בגרומנס עובדים עם מגוון רחב של ספקים באירופה ובעולם ונוכל לבצע התאמות של הזמנות ומוצרים ספציפיים אותם תרצו להזמין גם אם הם לא בקטלוג המוצרים שלנו.

אנו פתוחים ושמחים לקבל רעיונות למוצרים חדשים ונשמח להעניק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

בהצלחה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?