מתנות לפסח

מציג 1–18 מתוך 28 תוצאות

מחפשים מתנות לפסח? הגעתם למקום הנכון  – מגוון רחב של מתנות מקוריות לפסח, ממותגות ומהודרות, לעובדים שלכם, ללקוחות שלכם וסתם לכאלו שבא לכם לפנק.

חג הפסח זהו חג המסמל את יציאת בני ישראל מעבדות לחירות בנוסף לבואו של האביב המגיע עם משב רוח מרענן. השילוב הזה של חג האביב עם חג הפסח הוא זמן מעולה לקנות מתנות חג לאלו שאנחנו אוהבים, מעריכים ורוצים לשמר איתם את הקשר – זה יכול להיות עובד בחברה שאנחנו רוצים להראות לו שאנחנו מעריכים את העבודה הקשה לאורך השנים, או אולי לקוח שנמצא איתנו כבר זמן רב, לקוח שאנחנו מחזרים אחריו הרבה זמן ועוד.

מתנות לעובדים בפסח

יש לנו כמה מועדים במהלך השנה להוקיר תודה לעובדים שלנו – ימי הולדת, יום נישואים, אירועים משפחתיים במידה ויש באותה השנה, אירועי החברה (שבדרך כלל נועדו עבור העובדים) וכמובן החגים. בחג הפסח ובראש השנה העובדים שלכם מחכים ומצפים בכליון עיניים למתנה המדוברת.

כל שנה, הרף עולה מצד העובדים והאמת, גם המנהלים או מנהלות כוח אדם רוצות להתעלות על השנה הקודמת וזה בדיוק הזמן למצוא את המתנה היצירתית, השימושית שניתן לעובדים שלנו בחג הקרוב.

איך נבחר מתנה לפסח לעובד?

  1. תקציב – השלב הראשון בבחירת המתנה לעובד היא הגדרת התקציב. ברגע שתדעו מה התקציב שלכם תוכלו להתחיל לכוון לסכום מסויים אותו אתם מוכנים ויכולים להשפיע “פר” עובד.
  2. להתייעץ עם העובדים – נכון, זה קצת מוריד את אלמנט ההפתעה אבל זה עוזר לשימושיות. אם אתם באמת מכוונים למתנה שימושית לעובד תנסו להתייעץ איתם, לפחות אם העובדים הקרובים יותר שלכם, אנשי הסוד שלכם, וכך תוכלו להכנס לראש של העובדים ולהבין מה הם רוצים.

מתנה ללקוחות לפסח

דרך טובה מאוד לשמור את הקשר עם הלקוח או לחזר אותו ואולי אפילו לפעמים לחזר אחריו היא באמצעות מתנות לחג. גם בפסח וגם בראש השנה זה זמן טוב להראות ללקוחות שלנו שאנחנו זוכרים אותם, מעריכים אותם ורוצים לפנק אותם לרגל החג.

איך בוחרים מתנה ללקוח שלנו לרגל חג הפסח?

  1. מיתוג העסק – לא משנה איזה מתנה תבחרו, חשוב מאוד שמיתוג העסק יהיה על המתנה – לוגו עם סלוגן על מארז יוקרתי ישרת את העסק שלכם מאוד. הלקוח “יתגאה” במתנה שקיבל, יניח אותה במקום בולט במשרד שלו מה שיהפוך את המתנה שלכם לפרסומת של העסק שלכם.
  2. מתנה איכותית ולא פשוטה מידי – אנחנו לא אומרים שצריך להשקיע אלפי שקלים על כל מתנה, אבל כן צריך לבחור במתנה מכובדת ואיכותית שבאמת תשרת את הלקוח ואת העסק שלכם. מתנה פשוטה מידי עלולה להצטייר כמשהו מעליב ולא ראוי ועלול לגרום לנזק יותר מאשר המטרה העיקרית של המתנה – זה יכול להיות מארז חג מפנק, יין ממותג באריזה יפה, עט יוקרתי עם לוגו העסק ועוד.

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות המתאימות לחגים – פסח, ראש השנה ועוד חגים נוספים. אם לא מצאתם את מה שחיפשתם אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם לבחור את המתנה הנכונה ביותר עבורכם, עבור העובדים שלכם ועבור הלקוחות שלכם.

אנו עובדים עם הספקים המובילים בארץ ובעולם ונוכל לבצע עבורכם הזמנה גם בהתראה קצרה יחסית לכל דבר שתצטרכו.

צרו איתנו קשר

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?