איך בוחרים מתנה לעובד?

עט שעם מעוצב

יש כל כך הרבה סיבות טובות לפנק את העובדים שלכם עכשיו: כדי לשמח אותם בתקופה לא פשוטה, כי יש להם יום הולדת, כי בדיוק הגיע החג, כי הם קודמו, נולד להם ילד או פשוט משום שהם נתנו את כל מה שיש להם בעבודה לאחרונה.

תהא הסיבה אשר תהיה התוצאה היא דומה, השאלה היא איזו מתנה היא הנכונה ביותר?

מתנות לעובדים

למנהל: עט יוקרה

הסגל הניהולי בבית העסק הוא ככל הנראה הצוות שהכי קשה למצוא לו מתנה: מה אפשר כבר לקנות לאנשים שיש להם הכול?

לפעמים אין המשמעות במתנה, אלא בכוונה. כל אותם מנהלים מבלים ימים כלילות במטרה לשמור על החברה בשיא תפארתה, וכל מה שהם רוצים הוא להרגיש שיש מישהו מאחוריהם, שמעריך את מה שהם עושים ושהם עושים את זה נכון.

עט יוקרתי וחרוט עם שמם של המנהלים, שמספר להם כמה אתם מעריכים אותם ושהם 1# בשבילכם לא רק יעשו להם את היום, אלא יזכירו להם יום-יום שהם עובדים בחברה שזוכרת אותם וגם מוקירה להם על עמלם. 

לעובד החרוץ: מחברות ממותגות

כבעלים ומנהלים בכירים, ודאי שמתם לב לעובד הזה כבר מזמן: הוא הראשון שמגיע למשרד והאחרון שהולך הביתה, הוא האחד שתמיד תוכלו לסמוך עליו בשמש ובגשם, באש ובמים, בסופי השבוע ובמיוחד אם יש לו אירועים משפחתיים.

זהו עובד שאתם רוצים להוכיח לו שהוא מוערך בחברה ושימשיך לשמור על מוסר העבודה שלו בדיוק כפי שהוא. מחברת ממותגת היא דרך מצוינת להוכיח לו שאתם שמים לב כמה הוא ממוקד, לסייע לו להמשיך ולבצע את עבודתו נאמנה וגם לתכנן כל צעד וצעד במחברת המושקעת שהענקתם לו. אם אתם באמת רוצים להראות לו שאכפת לכם, שלבו עם המחברת גם עט יוקרתי ומרשים, שתמיד יזכיר לעובד שהוא לא רק חלק מחברה, אלא חלק ממשפחה.

מוצרי דפוס לפרסום וקידום מכירות

מחברת FLOKI

חינם!

לעובד הרועש ביותר במשרד: אוזניות

כולם מכירים את העובד הזה: האחד שתמיד מפריע, תמיד מתחיל שיחות ותמיד מתנדב ללכת להכין כוס קפה לכולם במשך כחצי שעה. כולנו אוהבים אותו, אבל בו-בזמן מתקשים להתרכז בעבודה כשהוא בחברתנו.

דרך מצוינת לסייע לעובד הזה להתמקד בעבודה ולשכוח מהסביבה היא באמצעות אוזניות מגניבות ואיכותיות שמנטרלות רעש ומאפשרות לעובד להתמקד במוזיקה. 

לעובד העמוס בטלפונים: מטען נייד

הסיכויים גבוהים שהעובד הזה נמצא במחלקת המכירות, השיווק או הרכש שלכם. אתם יודעים שלא משנה מתי תפגשו בו, הוא יהיה עם דיבורית או פלאפון דבוקים לאוזן וככל הנראה לא יהיה לו זמן לדבר איתכם. הוא מתמודד בשקט עם כל כאבי הראש, ממשיך לעבוד במרץ עד… שהסוללה מתרוקנת, ומה קורה כשנשכח המטען בבית?!  

בכדי למנוע מהעובד שלנו התקף לב, כדאי ואפילו מומלץ שנספק לו מטען נייד איכותי במיוחד, שיוכל לשאת לכל מקום ולחבר לפלאפון ברגע של צרה או בעיה. בזכות זאת, לא רק שיוכל להמשיך לעבוד במרץ, אלא ייזכר בתשומת הלב ובאכפתיות שלכם כבעלים בכל פעם שיטעין את הפלאפון.

אנו בגרומנס מומחים בלספק את מוצרי הפרסום האיכותיים ביותר בהתאמה אישית ללקוחות שלנו. דברו איתנו ונשמח לסייע 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?