מציג את כל 4 התוצאות

אוזניות ממותגות הן סוג של אוזניות שמיועדות במיוחד לחברה. חברות משמשות אותן לעתים קרובות לקידום המותגים שלהן, אך הן משמשות גם לחוויות האזנה איכותיות.

הרבה אוזניות ממותגות משתמשות בטכנולוגיה של ביטול רעש, כך שהמאזין יוכל לשמוע את המוזיקה או הפודקאסט שאליו הם מאזינים כאילו היו בשידור חי. אוזניות מבטל רעש יכולות לשמש גם כאמצעי בטיחות בעת הפעלת מכונות כגון מכסחות דשא וכלי חשמל.

ניתן להתייחס לאוזניות כמכשיר שמע המשמש להאזין לרצועות שמע. הם ממירים צליל לאותות חשמליים המועברים לאחר מכן באמצעות חוטים או בלוטות ‘לאוזני המאזין.

היסטוריית האוזניות

האוזניות הראשונות נוצרו על ידי נתנאל בולדווין בשנת 1910 והן עוצבו עבור מפעילי רדיו. אוזניות אלה היו עשויות ממקלטים טלנדיים וסרטי ראש עם נהג רמקול יחיד. בשנת 1940 המציאה חברת ריית’ון את הסט הראשון של אוזניות הסטריאו שהיו מונחות שני רמקולים זה על זה, או זה לצד זה עם מוט נייד לאיזון צליל בין שני הרמקולים.

בשנות ה -70 ייצרה Sony Corporation סוג מיוחד של אוזניות, הנקראות אוזניות מבטל רעש, שחסמו את רעשי הסביבה מהסביבה באמצעות מיקרופון המותקן על האוזנייה. טכנולוגיה מבטלת רעשים

מותגים תמיד היו חלק מרכזי בתעשיית האוזניות. האוזניות הושפעו ממותגים שונים עם מגוון עיצובים וצבעים. אבל, כעת מותגים מנסים לשלב טכנולוגיות משלהם באוזניות כדי ליצור מוצר ייחודי מסוגו עם חווית לקוח שלא הייתה כמו בעבר.

מותגים משלבים טכנולוגיות משלהם באוזניות כדי ליצור מוצר ייחודי מסוגו עם לקוחות שחווים משהו שלא היה כמו קודם. האוזניות ה”חכמות “האלה מגיעות לרוב עם רמקולים מובנים לשיחות קוליות וגם הזרמת מוזיקה.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?