שיווק העסק באמצעות מתנות

שיווק העסק שלנו יכול לסייע לנו ביצירת תדמית חיובית לעסק שלנו, שבתורה תביא לנו יותר לקוחות. אחת הדרכים הטובות והוותיקות ביותר ליצירת תדמית חיובית לעסקים ושיווק שלהם היא הבאת מתנות לעובדים. כאשר אנחנו מביאים לעובדים שלנו מתנות ממותגות עם שם החברה והלוגו שלה אנחנו יכולים להגדיל את הנאמנות שלהם לעסק וכך להפוך אותם לשגרירים הטובים ביותר שלנו. חשוב שנקנה לעובדים שלנו מתנות שיכולות להיות ייחודיות מאוד ויוכלו לשמש אותם במשך זמן רב.

איך אפשר לשווק את העסק שלנו באמצעות מתנות שיווקיות?

אז איך אפשר לשווק את העסק שלנו באמצעות מתנות שיווקיות? אם אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו באמצעות שימוש במתנות שיווקיות, אנחנו יכולים לתת גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו מתנות ממותגות עם לוגו העסק ושם העסק שלנו. מתנות אלו יכולות להיות שימושיות מאוד והן יכולות לאפשר לנו לחזק את קשרי הלקוחות שלנו.

איזה מתנות שיווקיות אנחנו יכולים לתת לעובדים שלנו?

מתנות שיווקיות וממותגות שאנחנו יכולים לתת לעובדים שלנו יכולות להיות:

  • כוסות
  • ספלים
  • סדינים
  • מגבות
  • כובעים
  • חולצות
  • תיקים
  • מחזיקי מפתחות
  • בנדנות

למעשה אנחנו יכולים לתת במתנה כל מוצר או חפץ שאנחנו יכולים להדפיס או להטמיע עליו את שם העסק שלנו ואת הלוגו שלו. חשוב שנתאים בין המתנה ובין תחום העיסוק של העסק שלנו. מומלץ וכדאי להתאים גם את סוג המתנות שאנחנו מביאים ללקוחות ולעובדים שלנו לקבוצת הגיל שלהם ולמאפיינים האישיים שלהם (עסק שרוב הלקוחות שלו הן נשים ייתן בדרך כלל מתנות שיווקיות אחרות מאשר עסק שרוב הלקוחות שלו הם ילדים).

האם שיווק העסק שלנו באמצעות מתנות באמת עובד?

שיווק העסק שלנו באמצעות מתנות או מוצרי פרסום הוא שיווק שבאמת עובד. בסופו של דבר כל אחד אוהב לקבל מתנות חינם. אם אנחנו רוצים לקנות את הלב  של הלקוחות ושל העובדים שלנו אנחנו יכולים להביא להם מתנות ייחודיות שיהיו שימושיות עבורם. מתנה כמו ספלי קפה למשל יכולה להיות מתנה שימושית מאוד שיכולה להיות נחוצה מאוד להרבה מאוד אנשים בבית (אין דבר כזה בית שיש בו מספיק ספלי קפה או תה).

בסופו של דבר חשוב מאוד שנדע להיות יצירתיים בדרכי השיווק של העסק שלנו. ככל שנשווק את העסק שלנו באופן יצירתי יותר כך נוכל לזכות לקבל יותר לקוחות והתדמית העסקית שלנו תהיה חיובית יותר. בעולם בו אנחנו חיים התדמית של העסק שלנו היא כמעט חזות הכול וחשוב מאוד שנדאג לכך שהתדמית העסקית שלנו תמיד תהיה חיובית. אחת הדרכים להפוך את התדמית העסקית שלנו לחיובית יותר היא לדאוג שתמיד הלקוחות שלנו יהיו מרוצים – ואם נביא להם בכל קניה מתנה חינם הם בהחלט יהיו מרוצים מאוד.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?