עטים ממותגים ללקוחות ועובדים – פרסום יעיל לעסק

עט מגע מותג CRoss

אחד מתחומי הפרסום שעובדים הם תחומי הפרסום ושיווק ללקוחות על ידי מוצרי פרסום. פרסום מסוג זה הינו פרסום יעיל לעסק משום שהוא פרסום נע, הוא פרסום שרואים אותו והוא כזה שנמצא כל הזמן בשימוש, ולכן הוא הופך לנפוץ במיוחד בקרב בעלי עסקים.

אחד האלמנטים שבעלי עסקים משווקים באמצעותו, בכל הנוגע למוצרי פרסום – הינו פרסום על עטים ממותגים. אבל מה יש בפרסום על עטים שהופך אותו לכה פופולארי? בהמשך הקריאה נפרט מדוע כולם רוצים לפרסם על עטים, ובכלל מדוע פרסום באמצעות מוצרים עובד.

אז מדוע פרסום על עטים נחשב טוב ונכון?

פרסום שיש בו שימוש – כאשר אתם מפרסמים את העסק שלכם על עטים אתם מפרסמים את העסק שלכם על מוצר שיש בו שימוש. אתם הרי לא מפרסמים את העסק שלכם על כרטיס ביקור שנמצא בארנק ואינו יוצא לאור. אתם מפרסמים את העסק שלכם על עט שנמצא כל הזמן בשימוש ולעיתים אף עובר מיד ליד, ובכך השם של העסק שלכם, והסלוגן כל הזמן עובר עיניים, הוא נראה באור, ובכך הוא צובר יותר ויותר קהל.

פרסום יוקרתי יותר – כאשר אתם מפרסמים את העסק שלכם על עט, על לוח שנה, על דיסק און קיי, על בקבוק מים מפלסטיק, על שמשיה או על כל מוצר פרסום: אתם בעצם מפרסמים את העסק ואת המותג שלכם על מוצר שאיננו נזרק. הפרסום של העסק אינו מפורסם על פלייר או על נייר שנזרק לפח, אלא על מוצר שימושי שנותר לזמן רק והוא יוצא החוצה, אל הקהל הרחב, אל האוטו, אל חוף הים, לטיול עם חברים של האדם לו הענקתם את המוצר ועוד. בכך אתם נחשפים לקהל הרחב.

רכשו מוצר איכותי

כאשר אתם בוחרים לפרסום אץ העסק שלכם על מוצר פרסום כמו עט ממותג, או כל מוצר אחר, חשוב לרכוש מוצר איכותי. אם תרכשו עטים שאינו עובדים, מן הסתם הן יזרקו לזבל, ולכן חשוב לפרסם את העסק על עטים ממותגים, על מוצרים שעובדים ונותרים שימושים ואיכותיים. בכך תוכלו לפרסם את העסק שלכם בצורה יעילה וטוב יותר ולהיכנס לתודעה.

לעוד רעיונות של מתנות ממותגות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארזת לבד?

UNBOXING BY GRUMANS

אתם בוחרים ממגוון המתנות שלנו,לפי תקציב ואירוע ואנחנו אורזים הכל בקופסת מתנה ממותגת לחוויה מקסימלית.

  • מארזי פינוק לעובדים
  • מארזי כושר וספורט
  • מארזי קיץ חורף
  • מארזי חגים
  • מארז לכל אירוע

הפקות החל מ-100 יחידות

דילוג לתוכן