מתנות ממותגות לאירועים עסקיים

שרוך ממותג לצוואר

אם אתם מפיקים אירוע עסקי, כדאי לכם מאוד לשקול להוסיף מתנה ממותגת. למתנה הממותגת יש ערך מאוד גדול שיסייע לאורחים שלכם, שעלולים גם להיות הלקוחות שפוטנציאליים שלכם לזכור אתכם ואף לחזור אליכם שעתיד על מנת לעשות איתכם עסקים.

יש מגוון רחב של מתנות אפשריות לאירועים עסקיים, כנסים וערבי חברה שאנו מציעים ללקוחות במגזר העסקי שלנו ולהלן מספר דוגמאות:

אלכוג’ל ממותג

עם הגעתה של מגיפת הקורונה, עסקים רבים רוצים שאמצעי המניעה שלכם להתפשטות המגיפה יוצגו עם לוגו העסק. אלכוג’ל ממותג הוא מוצר שימושי והכרחי היום במגוון בתי עסק ואולי האלכוג’ל שלכם יהיה זה שיונח בבתי עסק אחרים.

אותם לקוחות של אותו בית עסק יוכלו להיחשף אליכם ולבית העסק שלכם. זה עלול ליצור סקרנות ועניין וכך לאפשר למגוון לקוחות אחרים לחקור אודות העסק שלכם והשירותים אותם אתם מציעים.

למגוון המוצרים אותם אנו מציעים >>

חולצות ממותגות

חולצה ממותגת של בית העסק שלכם היא הפרסומת המהלכת הטובה ביותר עבורכם. עובדי החברה נושאים חולצות ממותגות תמיד יעוררו את הסקרנות מצד האנשים אשר נחשפים אליה.

אנו עובדים עם חברת ארטיקה בכל הקשור להדפסה על חולצות. מוזמנים לצפות באתר Arteeca כאן.

מחזיקי מפתחות

מחזיק מפתחות הוא מוצר שימושי, קטן עם הרבה נוכחות. אנשים לא אוהבים לשמור את מחזיק המפתחות שהם בכיס ואוהבים לשים אותו לצד הארנק והטלפון על שולחן הפגישות.

המותג שלכם יכול להחשף למגוון לקוחות פוטנציאלים ועשוי לסייע לכם במיתוג העסק שלכם. המוצר מתאים למגוון בתי עסק במגוון נישות.

צפו במגוון מחזיקי המפתוח הממותגים שלנו >>

תגי עובדים ושרוכים ממותגים

תגי העובדים שלכם הם רעיון מעולה כדי לחשוף את הלקוחות הבאים שלכם למותג שלכם. במקום לשמור את תג העובד בכיס, תוכלו לפזר לעובדים שלכם תגים ממותגים ויפים אשר יציגו גם כי העובדים שלכם גאים במקום העבודה שלהם וגם יחשפו את הלקוחות הבאים שלכם למותג שלהם.

מגוון שרוכים ממותגים תוכלו למצו כאן >>

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם במגוון מוצרי פרסום איכותיים במיוחד למגוון רחב של אירועים. צרו איתנו קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארזת לבד?

UNBOXING BY GRUMANS

אתם בוחרים ממגוון המתנות שלנו,לפי תקציב ואירוע ואנחנו אורזים הכל בקופסת מתנה ממותגת לחוויה מקסימלית.

  • מארזי פינוק לעובדים
  • מארזי כושר וספורט
  • מארזי קיץ חורף
  • מארזי חגים
  • מארז לכל אירוע

הפקות החל מ-100 יחידות

דילוג לתוכן