מתנות מיוחדות לעובדים – כי באמת מגיע להם

כולנו מתמודדים עם אותה שאלה כשאנחנו מסתכלים על חגים או תאריכים שונים. כיצד נוכל להעניק לעובדינו מתנה מיוחדת ושימושית? ‏ חשוב לזכור כשמחפשים מתנות כאלה שככל שפותחים את העיניים ויוצאים מהקופסה כך הסיכויים שלנו לתת משהו ייחודי ובלתי נשכח.

אנחנו חשופים כל הזמן למגמות ומוצרים חדשים בכל שנה. חשוב שניידע אותך כדי שתוכל להתאים את המתנה לאירוע, לקהל ולמסר שלך כל עוד היא עדיין רלוונטית. אנו שמים לב לפרטים ומוודאים שכל מקרה מתאים לאירוע או לחברה בצורה מושלמת.

אנחנו בגרומנס נשמח לעזור לך למצוא את המתנה המושלמת, לא משנה באיזו עונה זה יכול להיות.

מדוע מתנות לעובדים כה חשובות?

זו מסורת ארוכת שנים לתת מתנות לעובדים באירועים ארגוניים ובפסטיבלים. הרעיון מאחורי זה הוא שהעבודה מעריכה את רווחתם של העובדים ומספקת להם שנה במתנה.

פועל המקבל מתנות ממקום עבודתו מקבל יותר מאשר מתנה. הוא גם מרגיש מוערך. זוהי תחושה חשובה מאוד המניעה אותו להיות עקבי יותר, טוב יותר ומסור יותר. זה תלוי בנו, המוח מאחורי המתנות האלה, לזכור את זה. נהיה מאושרים יותר אם נפתיע, נשקיע ואז נחדש.

ישנם הבדלים רבים בסוגי המתנות והחבילות. לדוגמה, מתנות לחג המולד יכולות להכיל שלטי חג מולד כמו ארגזים של ראש השנה הכוללים צנצנות דבש, עוגות דבש וריבות תפוחים. אלה יכללו בקבוק יין, אגוזים ומתקן מצות. חבילות פינוק לחג השבועות יכללו פריטים הקשורים לבישול ואפייה כגון סינר מטבח ומלח/לוח.

חגים ותאריכים – מתנות לעובדים

תיבות מתנה לעובדים שמופצות באירועים ארגוניים יכולות להיות הרבה יותר יצירתיות, מגוונות ומאתגרות מאשר תיבות מתנה מסורתיות. הם יכולים לכלול כל דבר. זה לא משנה אם אתם מפיצים חברות חכמות, אביזרי נייד ומטענים ניידים לעולם, או חוגגים שנה של צמיחה בחברה, קופסת מתנות לעובדים יכולה להכיל אביזרים

יש הרבה אירועים, ואנחנו רק צריכים להבין מי חוגג איזה אירוע ואיך חוגגים אותו – כדי שנוכל לתת את המתנות הטובות ביותר עבור העובדים שלנו.

מתנות לעובדים – אירועים של החברה

  • ערכת מיתוג חורף
  • ערכת הערכה לעובדים חדשים
  • ערכת קיץ ממותגת
  • ערכת מיתוג חורף
  • ערכת הערכה לעובדים חדשים

מה דעתך על מיתוג?

למה שנעשה את זה?

לא משנה האירוע, מיתוג חשוב לידידות. מיתוג מתנות, מוצרים וחבילות הוא סימן לגאווה יחידה. היא דואגת לכך שעובדיה יתנו להם מתנות לחג, או כל אירוע אחר. החברה גם מקדישה זמן לשקול את סוג המתנה ואת איכות שיטת הספנות. כל זה נעשה כדי לגרום לעובד להרגיש מוערך ומחובר. אתה יכול לעשות אותם ייחודיים.

מיתוג הוא חשוב. אתה רוצה שהעובדים שלך ירגישו מיוחדים ומיוחדים. אם השקעת כל כך הרבה כדי להבטיח שעובדיך יוכלו ליהנות ממתנות ושקיות חג מפוארות, מדוע שלא תגרום להם להרגיש מיוחדים עוד יותר?

מוצרי פרסום הם הדרך שלך להעביר ביחד עם המיתוג שלך מתנות לעובדים שישרתו גם את העובדים וגם את העסק שלך בפן הפרסומי.

אתה מתכנן אירוע? אתם רוצים להתחיל לחשוב על מתנה לאירוע שלכם? אנחנו כאן בשבילך. אם יש לך שאלות, בקשות או חלומות, נשמח לעזור לך ולעובדים שלך.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?