מתנות לחגים לעובדי חברה

ארנק  מאובטח NFC+ RFID שולף כרטיסים

איזה כיף! סופסוף הגיעו החגים: הזמן לשבת עם כל המשפחה וליהנות מאחווה וחברה, ליצור זיכרונות שננצור לנצח ונהנה מחופש לו אנו זקוקים יותר מאי-פעם.

ועם זאת, בתום החופש כולם חוזרים לעבודה, לכן כדאי להמתיק את גלולת השגרה עם מתנה מתוקה וחמה, המעידה בפני העובדים עד כמה הם חשובים למערך העבודה וכי הם מהווים חלק אינטגרלי ממנה, שבלעדיו לא יהיה ניתן להמשיך. 

אז הנה כמה מתנות לעובדים שיכולים להתאים לתקופת סוף השנה.

ארנק מאובטח

ארנק הוא מן הפריטים שרוב האנשים פשוט “מסתדרים אתו”, לכן גם אם הארנק מעלה אבק וקרוע בקצוות, פעמים רבות אנשים ימשיכו להשתמש בו.

אין כמו ארנק חדש ורענן כדי לנקות את קורי החופש ולשוב לעבודה בשמחה, בידיעה כי למקום העבודה אכפת וכי הוא אוהב לפנק את עובדיו. כל עובד שישוב למקום העבודה עם ארנק חדש ישוב אליו עם חיוך על הפנים, ובידיעה כי בכל פעם שיצטרך לרכוש דבר מה, הוא יחשוב על כמה בר מזל הוא שבחר לעבוד במקום כה עוטף.

כוס תרמית

בואו נודה, לרוב האנשים פשוט אין את הזמן לשבת עם כוס קפה ועוגה חצי שעה טרם היציאה לעבודה. גם אם כל היום מתוכנן בפינצטה, לעיתים הזמן חומק מאיתנו וכוס הקפה החמה והטעימה נותרת בודדה על הדלפק, בעודנו משאירים אבק מאחורינו בעת הריצה לעבודה.

כוס תרמית מהווה פתרון מושלם, המסייע להבטיח שלעובדים תמיד תהיה “חיזוקית” שתעזור להם לשמור על ערנות ולהיות הכי טובים שהם יכולים בעבודה בכל רגע ורגע. כאשר נגמר הקפה, העובדים יכולים ללכת ולהכין חדש בעמדה ולהיות בטוחים שהם יכולים להמשיך ולעבוד על המחשב ללא חשש שהכוס תתהפך או תרטיב את המחשב.

מארז אביזרי יין

אין כמו לפתוח כוס יין טובה בחג, ובטח ובטח כשאפשר לעשות זאת בסטייל. עובדים שאוהבים יין ייהנו מן המתנה הזו במיוחד, אך היו בטוחים שכך או כך בחגים היא תזכה לשימוש רב.

חגים רבים כוללים יין כחלק מן הטקס עצמו, לכן הסיכויים גבוהים שהעובדים ישתמשו באביזרים בחגים ותוך כך, יספרו לבני משפחתם כמה ברי מזל הם שיש להם חברה כה דואגת, שגם מסייעת להם ליהנות מיין בצורה הכי נקייה ומרשימה שיש.

מכונה להכנת פופקורן

זו באמת המתנה הכי טובה בעולם. אין כיף ומרגש יותר מלהכין פופקורן איכותי בבית לקראת סרט טוב או אפילו לאחר ארוחת חג דשנה.

מכונת הפופקורן תגרום לעובדים להעריך את מקום העבודה פי כמה מונים, ולזכור אותו לטובה בכל פעם שהם מכינים פופקורן טרי וחמאתי לקראת סרט משפחתי.

סט בישול לטיולים

עם החגים מגיע החופש, ועם החופש מגיע הרצון לצאת החוצה ולראות עולם. אז למה לא לפנק את העובדים בסט בישולים איכותי ומקצועי, המסייע להם להכין ארוחות טעימות במיוחד גם בחוץ במהלך החופש ואפילו בערב החג.

לקראת החגים, יותר ממומלץ לבחור בשי יפה ואיכותי לפנק עמו את העובדים בכדי להעלות להם את המוטיבציה, לספק להם את ההרגשה הטובה ואת הידיעה כי הם במקום עבודה איכותי ואכפתי במיוחד. 

אנחנו בגרומנס מוצרי פרסום כאן בשבילכם! צרו איתנו קשר

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?