מתנה לבוס או מתנה למנהל

כל אחד שעובד בחברה או בארגון, לא משנה באיזה תחום, יודע ומבין את החשיבות של יחסים טובים עם הבוס או המנהל שלנו. ליחסים אלו יש לא רק השפעה על התחושה שלנו במקום העבודה אלא גם על עתידנו המקצועי. יש כל מיני סוגים של מערכות יחסים בין עובד לבין מעסיק בין אם זה יחסי עבודה נטו ובין אם שילוב בין יחסי עבודה ליחסי ידידות לרוב מדובר באדם שאנו מחפשים ממנו סוג של ההערכה, כבוד, יחס אישי וכו׳… אז אם גם את או אתה חושבים על לתת מתנה לבוס או מתנה למנהל, זה המקום! באתר תמצאו מגוון של רעיונות מעולים של מתנה לבוס או למנהל.

באילו מצבים כדאי לרכוש מתנה לבוס או מתנה למנהל?

1. מתנה למנהל כאות הוקרה – אם אנחנו רוצים להודות לבוס שלנו על קידום או להביע הערכה על העבודה שהוא עושה למעננו העובדים, מתנה סמלית יכולה בהחלט להיות במקום.

2. פרישה- אם החלטנו לעזוב את מקום העבודה שלנו מסיבות כאלה ואחרות אך עדיין אנו רוצים לעזוב באווירה טובה, להודות על מה שעשו עבורנו. מתנה לבוס היא ממש מתנת הערכה.

3. בחגים – בחג או ביום הולדת תמיד אפשר להעניק מתנה למנהל, כזו שאומרת “אכפת לי ממך”.

אז אילו מתנות לבוס או למנהל יכולות להתאים?

ובכן יש כל מיני סוגים של מתנות מדליקות אותן ניתן להעניק למנהל שלנו. למשל, אם אתם רוצים להעניק למנהל שלכם עט יוקרתית, אחד הגאדג’טים הפופולאריים הוא עט שהיא גם כרטיס זיכרון. פתרון מעולה לכל בעל עסק. הרי כל עט שמתווספת לנו לאוסף העטים זה משהו שתמיד צריך אותו וכרטיס זיכרון שנמצא עלינו יכול ללכת איתנו לכל מקום ועליו ניתן לאחסן כל מיני סוגים של מידע. מתנה נוספת שאפשר להעניק לבוס היא דיסק און קי שהוא גם מחזיק מפתחות יוקרתי ומעוצב. על מחזיק המפתחות ניתן לחרוט מה שרוצים בין אם זה משפט הוקרה, תודה או את הלוגו של המותג שלכם. ניתן לבחור בסוגים שונים של דיסק און קי כמו למשל בעיצוב ממותג, דיסק און קי מיני, מעור או מכסף. יש גם מתנות מעוצבות למשרד שיכולות להתאים למשל דפי ממו שולחני מעוצבים, יומן מכתביות עם זיכרון נייד על אותו העיקרון של העט, מחברות ממותגות עם סגירה של מגנט, סט משרדי בו יש את כל מה שצריך לסביבת המשרד שלנו, רמקולים ניידים ועוד מגוון של מוצרים אותם ניתן למתג בהתאמה אישית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?