לפנק במתנה ממותגת גם את העובדים מהבית

כך תזכירו לעובדים מהבית כמה הם חשובים לארגון

עבור מי שרגיל להגיע יום יום למשרד ולפגוש את העמיתים שלו, המעבר לעבודה מהבית שנעשה כחלק מדרישות משרד הבריאות בזמן הקורונה – היה בוודאי מאתגר במיוחד. מעבר לתנאי העבודה השונים בבית לעומת המשרד, קיים הקושי בלמלא את התפקיד כאשר אין אף עובד אחר בסביבה. הבדידות הזו איננה מקלה על השוהים בביתם ולעתים אף עלולה להקהות את הקשר ואת תחושת השייכות, שבין העובד לארגון. הענקת מתנה ממותגת לכבוד החגים או לרגל יום ההולדת של העובדים בחברה, במיוחד אם הם עברו לעבוד מהבית, תחזק את המוטיבציה ותתרום להרגשת ה”ביחד” של כל אחד מהם, אפילו אם בתקופה הקרובה הם עדיין לא יוכלו לשוב ולעבוד במקום העבודה עצמו.

איזו מתנה ממותגת כדאי לכם כמנהלים להעניק בתקופת הקורונה?

ראשית כל, מתנה שניתנת על ידי מקום העבודה חייבת להיות פרקטית ולשמש את העובד בחיי היום יום שלו. עדיף להעניק פנס לאופניים עם מיתוג או אביזר לקפה כמו ספל, או אפילו ערכת פינג’אן, מאשר כל פריט אחר גם אם הוא נראה “רשמי” יותר. הרעיון הוא, הרי, להזכיר לעובדים שנותרו בביתם שהארגון שאליו הם שייכים ממתין להם, לתת להם להרגיש חלק מחברה גדולה ולא רק במובן העסקי. 

כדאי לאפשר לעובדים לבחור את השי שלהם מתוך מגוון מתנות ממותגות

נסו לחשוב על פריטים שישולבו בחיי היום יום של העובדים שלכם, כאלה שהם ישמחו בהם בכל פעם מחדש. הפרקטיות היא גם הסיבה לכך, שמוטב להתכונן מראש עם מלאי גדול של מתנות מסוגים שונים, כאשר כל עובד יוכל לבחור את המתנה שהוא מעדיף ושמתאימה במיוחד עבורו. חשוב לתת ערך מוסף שאיננו רק תשומת לב במתנה שכזאת, אלא גם להעניק ממש חפץ שייעשה בו שימוש ולא “ישכב בארון”.

מה עושים אם אין לעסק לוגו?

הכי קל להדפיס את לוגו החברה על עטיפת המתנה או הנרתיק שבתוכו היא ארוזה, או כמובן למתג את המתנה עצמה – במידה שניתן. עם זאת, כאשר המטרה היא שסמל החברה יופיע אל מול פניו של העובד בכל שימוש במתנה שקיבל, קצת קשה לעשות זאת אם במקרה לחברה שלכם אין בכלל לוגו. זה קורה בדרך כלל אצל מעסיקים קטנים יחסית שלא ייצרו לעצמם לוגו או סמל ייחודי, אך אין זה אומר בהכרח שלא תוכלו לייצר מיתוג למתנה.

אם אינכם מעוניינים בלוגו של ממש עבור העסק, תוכלו “למתג” את המתנה בדרך אחרת כמו הדפסת משפט מסוים על המתנה, ברכה קצרה או משהו שיבהיר מיהו מעניק השי – שהרי הרעיון הוא לייצר קשר מיידי בין המתנה הזו, לבין מקום העבודה. אם קיימת מבחינתכם אפשרות להכין לוגו והתמהמהתם בנושא מסיבות שונות – רגע לפני רכישת מלאי מתנות זה הזמן הטוב ביותר למתג גם את העסק באופן רשמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?