הכירו מתנות שוות שכדאי לתת לעובדים בראש השנה

מעמד לעטים ממותג - מוביליטי

מרוץ החיים לא תמיד מאפשר לנו לקחת פסק זמן ולהודות לעובדים שלנו על מסירותם וחריצותם בתפעול השגרתי והיום יומי המביא להצלחתו של העסק. עם בוא החגים, זה הזמן להביע את הערכתינו כלפיהם וכלפי פועלם, ולהשקיע בהם במתנות שוות. הנה כמה רעיונות למתנות כאלו

לקחת פסק זמן ולומר תודה

שגרת החיים של כולנו עמוסה וכמעט בלתי ניתנת לעצירה. בין הבית והמשפחה, לבין הצורך בתפעול שוטף ויום יומי של העסק שלנו, כמעט וקשה לנו להבחין באישיותם של חברי הצוות שלנו ו/או בעובדים שלנו.

כשאנחנו מגיעים לעבודה באופן יום יומי, השגרה עלולה לשחוק אותנו, לפגוע בתוצרים שלנו ואף לגרום לתחושת מיצוי. לכן, חשוב מאוד לעצור מידי פעם את המרוץ הבלתי נגמר, ולבצע פעילות שוברת שגרה, בה נוכל לראות את העובד כאדם, גם מחוץ לשעות העבודה ולומר תודה.

הפקות אירועים עסקיים

כשאנחנו עוסקים בפעילות שוברת שגרה, אחת הפעילויות הפופולאריות היא הפקת אירוע עסקי עבור עובדי החברה. פעילות מגבשת ויום חווייתי, יוצרת אצל העובדים תחושות של שייכות ואמפטיה כלפי העבודה, כמו גם הגברת הפתיחות וההיכרות ביניהם, אשר כמעט ואינה מתאפשרת באופן ראוי במהלך העבודה השוטפת.

מלבד הגברת תחושת השייכות כלפי מקום העבודה וההיכרות האישית בין העובדים, הפקת אירוע כזה מאפשרת גם עבור המעסיק להוקיר תודה לעובדיו, ולהשקיע בהם מתנות שוות, במיוחד אם מדובר באירוע המתקיים לפני החגים. 

בחירת מתנות שוות

ראינו אם כן שניתן לשדרג את הפקות אירועים לעובדים באמצעות בחירת מתנה, אך איזו מתנה לבחור, עלולה להיות קשה ומתסכלת, שכן עלינו מצד אחד להתאים את המתנות לכלל העובדים והעדפותיהם ומצד שני לבחור מתנה אפקטיבית ובמסגרת התקציב המתאים. לכן, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות למתנות שוות בהחלט:

  • גאדג’טים ואלקטרוניקה – רמקולים, מטען אלחוטי, עכבר ארגונומי או עט מגע, הם רק חלק קטן ממבחר האפשרויות העומדות לרשותכם בתחומי הגאדג’טים והאלקטרוניקה. בסופו של דבר אנחנו חיים בעידן מודרני וטכנולוגי מתפתח, וכולם משתמשים באופן כזה או אחר במוצרי אלקטרוניקה מתקדמים, היכולים אף לשמש את העובדים במהלך העבודה עצמה.
  • מארזים לחג – כשמדובר בחג המתקרב לפתחנו, נוכל לנצל את האלמנטים החגיגיים לטובת המתנה, וליצור עבור העובדים מארזים לחג. כך, מארזים אלו יכולים לשלב בקבוק יין יוקרתי ושוקולדים יוקרתיים ולשמח אף את בני משפחתו של העובד.

מתנות ממותגות

כפי שהזכרנו, מתנות לעובד באירוע העסקי נועדו בסופו של דבר ליצור תחושת שייכות כלפי מקום העבודה ולהביע הוקרה על פועלו ומאמציו להצלחת העסק. יחד עם זאת, מתנות אלו יכולות להיות ממותגות בלוגו העסקי ובין אם מדובר במתנות המתאימות לשימוש משרדי ובין אם מדובר במתנות שנועדו לשימוש אישי של העובד, הן יכולות להוות גם סוג של פרסום עבור העסק.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?