האם מוצרי פרסום הם כלי פרסומי גם בשנת 2022?

תיק צד נגד גניבות מעוצב בסטייל אלגנטי שחור יוניסקס  מבית מותג BANGE

נתחיל דווקא מהתשובה – חד משמעית כן!

מוצרי פרסום היו מאז ומעולם, וימשיכו להיות גם בשנת 2022 ואפילו עוד הרבה שנים מעבר לכך, אמצעי פרסום אמיתי, איכותי ויעיל מאוד עבור חלק ניכר מבתי העסק. שימור היחסים עם הלקוחות הקיימים שלכם, שימור היחסים עם העובדים ואפילו כטריגר שיווקי ללקוחות פוטנציאליים חדשים.

מוצרי הפרסום זהו שם כולל למגוון רחב של מוצרים שיווקים, הניתנים במתנה ללקוחות ועובדים, בזמנים שונים ובאירועים שונים.

אז בואו רגע נסקור את האפשרויות שלנו.

מתי נותנים מוצר פרסום לעובד?

קיימת ציפייה מצד העובדים, כן כן שמעתם נכון – ציפייה, לקבל מתנות ב

מועדים שונים. לרוב אלה יהיו חגים, אירועים אישיים כמו ימי הולדת, חתונה או אירוע משפחתי והציפייה הזו הפכה לסטנדרט. חלוקת המתנה לעובד מראה לו שיש מי שחושב עליו ומעריך את העבודה שלו בחברה.

אין צורך לצאת מגדרכם ובכל מאורע להשקיע מאות שקלים על מתנה – צריך לעשות זאת כמובן בצורה שקולה ובהתאם לסוג האירוע של העובד.

מתנות לעובדים זו הדרך שלכם כמנהלים, לתת לעובדים שלכם את התחשוה של הערכה, של בית חם ומקום להמשך עבודה לעוד שנים רבות ביחד.

מתי נהוג לתת מתנה ללקוחות?

במקרים של מתנה ללקוחות, גם כאן אפשר לחלק את זה לאירועים מאוד ספציפיים – אירועים פרטיים, אירועים עסקיים (כמו פתיחת סניף חדש) ואירועים שיתופיים ביניכם לבין הלקוחות.

תחשבו על ההרגשה של הלקוחות שלכם, שסגרו איתכם עכשיו עסקה גדולה לטווח ארוך והם מקבלים ממכם שי שמוקיר ומעריך את הבחירה שלהם בכם, כספקים ונותני השירות שלהם.

בנוסף, אירועים כמו חגים, אירועים עסקיים של אותו הלקוח יכולים לקרב אתכם אליו, אם רק תשקיעו במתנה איכותית שתראה ללקוח שאתם זוכרים אותו, מעריכים אותו ורוצים בהמשך העבודה שלכם ביחד.

איך מוצרי פרסום יכולים לעזור לכם עם לקוחות פוטנציאליים?

מוצרי פרסום הם כלי שיכול לסייע לכם גם בגיוס לקוחות. תחשבו רגע על לקוח שמגיע אליכם למשרד ואתם נותנים לו מתנה פשוטה מאוד – עט ממותג לדוגמה. העט הפשוט הזה, ישמש את הלקוח אחרי שהוא סיים את הפגישה איתכם והוא ילווה אותו לאורך כל שעות היום, בו העט נמצא לידו ויכניס את העסק שלכם לתודעה שלו.

אם הפקתם כנס מסוים, תחשבו על כמות האנשים שיכולים לקבל מתנה לכנס ואלו לקוחות שיכולים לחזור אליכם גם בעוד חצי שנה, כל זה בהנחה והעט איכותית כל כך שהוא יחזיק הרבה זמן.

מוצרי פרסום כאן כדי להשאר

אז אם עולה בדעתכם המחשבה שמוצרי פרסום זה “ישן” או “לא רלוונטי לשנת 2022”, תחשבו שוב.

מוצרי פרסום היו וישארו, כלי שיווקי יעיל, אפקטיבי ובואו נודה – לרוב הוא לא יקר כמו שיטות הפרסום השונות שיש לנו – קידומים בפייסבוק, קידום בגוגל ועוד. אז כן, הוא לא מתחרה ישיר שלהם כי הגישה כאן היא לשווק לאנשים שנחשפו אליך בדרך כזו או אחרת, או ברמה של שימור לקוחות ועובדים, שזה גם מצרך חשוב מאוד היום.

אם אתם מחפשים מוצרי פרסום יצירתיים, הגעתם למקום הנכון. אנחנו בגרומנס ניתן לכם את החבילה הטובה ביותר ואת המוצר המנצח שיגרום לעובד לרצות להישאר לעבוד אצלכם, ללקוח לרצות להישאר לקוח שלכם וללקוח שעוד מתלבט, יחליט שאתם זו הבחירה הנכונה עבורו.

צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?