הסיפור שלנו

THE GIFT OF GIVING

הי, אני גיא גרומן יזם ובעלים של גרומנס – בית עסק משפחתי ואיכותי שכולו עוסק במתנות ונתינה.

תמיד ידעתי שאני רוצה להיות עצמאי. לפתוח עסק משלי ולהשאיר חותם קטן בעולם. כשסיימתי את הלימודים חיפשתי להקים עסק שיבוא מהלב, שיתחבר חזק לתשוקה שלי לעולם המתנות והגאדג’טים, לחיבור שלי לאנשים ולעובדה שאני אדם סקרן ויצירתי.

עם השנים הצטרפה אלי לעסק זוגתי מיטל. למיטל יש טעם משובח וחושים חדים לטרנדים חדשים שמאפשרים לנו בכל פעם להפתיע, לגוון ולהביא לכם דברים מיוחדים תחת קולקציית המתנות שלנו. עסק משפחתי, איכותי כבר אמרנו?

הפקה ב”תפירה אישית”

זה כבר 17 שנה, שמיטל ואני תופרים בגרומנס מתנות וGIVEAWAYS למגוון הלקוחות שלנו, לכל צורך שרק עולה: מתנות לעובדים, מתנות ליום המשפחה, מתנות ליום האישה, מתנות ללקוחות, GIVEAWAYS  לכנסים ואירועים, גאדג’טים לתערוכות וכנסים, מוצרי פרסום וקד”מ ו SWAG BAGS לחברות היי טק וסטארטאפים. (כן, התענוג כולו שלנו, מי לא היה רוצה לעסוק בעולם של מתנות כל היום?!) 

קולקציית המתנות שלנו מגוונת ועשירה ואנו מלקטים ומייבאים אותה מהעולם. בעיקר מאירופה ומסין. שנים של עשייה אפשרו לנו לפתח קשרים ישירים עם מפעלים בעולם ואנו אחראים על כל התהליך משלב החשיבה והייעוץ הקריאטיבי, דרך תהליך הרכישה ועד האספקה.

גיא ומיטל גרומנס

בגרומנס, אנו מתמחים בהפקת מתנות מקוריות וייחודיות התפורות באופן אישי ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם הלקוחות. כל ההפקות נעשות בייבוא ישיר מהמפעלים המובילים באירופה ובסין. מה זה אומר? זה אומר שנוכל להפיק את המתנה שבחרתם בהתאם להגדרת צבעוניות, חומר, טקסטורה או כל מפרט אחר שיעלה לנו יחד, מה שמבטיח שהמתנה שהענקתם היא אחת ויחידה ובלעדית לכם. 

אנחנו מאמינים בהתאמה אישית לצרכים, בלהגשים חלומות של מתנה ונתינה עבור חברות ותאגידים, ארגונים גדולים וקטנים, עמותות ובתי חולים שרוצים לומר משהו למישהו באמצעות מתנות ו GIVEAWAYS. 

אנחנו מאמינים בהקשבה, בשירות אישי וחם, במקום גדול למקוריות ויצירתיות ולא פחות חשוב בעמידה בלוחות זמנים ובתקציב.

נשמח להכיר אותך מקרוב, 

שנעשה קפה? לפגישה אישית נעימה ולא מחייבת – כדאי ללחוץ כאן

בין לקוחותינו

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?