שליחת מתנות ללקוחות

מדבקות שקופות ממותגות

אנחנו כבר יודעים מה המשמעות של מתנות ללקוחות שלכם – שמירה על קירבה, על חיבה בין העסק ללקוח, הערכה למותג ועוד המון יתרונות נוספים. אז בהזדמנויות היקרות, אנחנו מזכירים לכם לפתוח את הכיס ולתת ללקוחות שלכם תחושה של אכפתיות מצידכם.

אבל… איך שולחים את המוצרים ללקוח?

משלוח באופן אישי

טוב, אין יותר טוב ממשלוח באופן אישי – כלומר, לקום בבוקר להניע את האוטו ולצאת למסע בעקבות הלקוחות שלכם. אבל חשוב להבין שיש כאן בעיה ולא כל עסק יכול לעשות את זה.

בעסקים עם כמות גדולה של לקוחות, יקח הרבה מאוד זמן, אנרגיה, משאבים לבצע את הפעולה, ובמקום להתעסק בעסק שלכם, אתם תתעסקו חודש שלם באספקה של מתנות ללקוחות שלכם.

עסקים קטנים עם מעט לקוחות בהחלט יכולים לתת את התחושה ה”ביתית” במשלוח באופן עצמאי והאמת? זה הכי נכון!

משלוח מדלת לדלת

שילוח מדלת לדלת זה בעצם משלוח עד בית הלקוח. זו השיטה המומלצת הבאה לאחר משלוח באופן אישי, שכן עסקים שלא יוכלו לבצע את המשלוח בעצמם יעדיפו להשתמש בשיטה זו מכמה סימות.

  1. אתם לא גורמים ללקוח לצאת מהבית בשביל לקבל את המתנה- לפעמים מדובר במתנות קטנות ואז הלקוח עלול לקבל את זה פחות בהבנה.
  2. זה נותן הרגשה הרבה יותר טובה ללקוח שכן מדובר בהשקעה מעט יותר גדולה ממשלוח באמצעות דואר ישראל

שילוח באמצעות דואר ישראל

דואר ישראל זה פתרון מצויין לשילוח דברים קטנים, אבל הוא מצריך מהלקוח לצאת מהבית, להתארגן, לנסוע, לחפש חניה – האמת? לא תמיד זה יכול להתאים ללקוח שלכם. במקום מתנה בדמות מוצר פרסום מגניב, קניתם ללקוח שלכם טרטור לא קטן.

אולי השיטה הכי פחות טובה והכי פחות יעילה היא באמצעות דואר ישראל, במקרים של מוצרי פרסום יש לציין. במקרים אחרים דואר ישראל נותן מענה מעולה ולכן כן כדאי לשקול אופציה זאת במצבים שונים אחרים.

מתי לשלוח מוצרי פרסום ללקוחות?

לקוחות לא מצפים בדרך כלל למוצר פרסום אבל שהם מקבלים את זה, זה נותן להם הרגשה סופר מדהימה שתשמר איתכם את הקשר לאורך שנים.

לרוב, מוצרי פרסום ניתנים במועדים חגיגיים:

  1. הצטרפות לקוח חדש
  2. חגים ומועדים
  3. אירוע מיוחד של החברה

ועוד…

חשוב מאוד לפנק את הלקוחות שלכם ולהראות להם כמה הם חשובים לכם. הקדישו את התקציב השנתי הנכון לטובת מוצרי פרסום, זה משתנה כמובן בכמות הלקוחות שלכם ובמחיר פר לקוח, אבל יש למוצרי הפרסום משמעות גדולה עבור הפרסום של העסק שלכם.

אנחנו גרומנס מוצרי פרסום עושים את הכל כדי לסייע לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר, האיכותי ביותר ובמחירים נוחים ביותר. השירות שלנו הוא אישי (בדיוק כמו שאנחנו ממליציים לכם עם הלקוחות שלכם).

נשמח לתת לכם שירות ולסייע לכם בבחירת המתנה המושלמת. צרו איתנו קשר.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?