שלושה טיפים לכתיבת ברכה מושלמת ליום הולדת

תיק שרוכים במיתוג מלא

כבר מצאתם את המתנה המושלמת?

האמת שקשה לבחור. בטח אתם משוטטים לכם כאן בין המתנות של GIVEAWAY ויש הרבה אפשרויות מוצלחות – אפשר להתלבט שעות בין מתנות לבית, מוצרי כושר וגאדג’טים למיניהם. בסוף תחליטו – אין לנו ספק בכך.

אבל רגע…

מה עם ברכה ליום ההולדת? אתם לא מתכוונים להעניק רק מתנה בלי להוסיף כמה מילים לחתן או כלת השמחה, נכון? יופי. חשבנו כך. בעצם אפילו יש לנו שלושה טיפים מנצחים כדי שתוכלו להעניק את ברכת יום ההולדת המושלמת – כזו שתעלה חיוך רחב על הפנים.

רגע לפני שמתחילים… בא לכם לקבל קצת השראה לפני הכתיבה? מקובל בהחלט – אתם מוזמנים לחפש ברכה ליום הולדת מכל סוג שבא לכם – תמצאו כאן ברכות מצחיקות יותר או פחות, מתוחכמות עם משחקי מילים או פשוטות יותר, קצרות לצד ארוכות – יש כאן הכל.

ועכשיו לטיפים:

פחות בנאלי, יותר מקורי

“עד 120”, “אושר ועושר”, “הצלחה בכל” – בלה בלה בלה.

תעשו לנו טובה. תשאירו את האיחולים האלה לקבוצות הווטסאפ המשעממות ולחברי הפייסבוק.

שלא תבינו לא נכון – אפשר בהחלט להשתמש באיחולים האלה, אבל אם אתם רוצים שייהנו מהברכה שלכם (ברור שאתם רוצים) ולא יירדמו תוך כדי הקריאה, זה הזמן לשלב איחולים מקוריים משלכם.

סתם דוגמאות:

“שלעולם לא תדרוך יחף על חתיכה של לגו”, “שהחיוך שלך ייעצר רק על ידי האזנים”…

מן הסתם אין לזה סוף – כיד הדמיון שלכם. ככל שתהיו יותר מקוריים, כך הברכה שלכם תקבל עוד נקודות זכות.

אתם יכולים יותר אישי מזה…

לא משנה בכמה ברכות הצצתם לפני שהתחלתם לכתוב – אין סיכוי שמצאתם את הברכה שהכי מתאימה בשבילכם.

אין מה לעשות – שום אתר או ספר ברכות לא יוכלו לתת לכם בדיוק את הברכה שאתם צריכים. אתם הולכים לכתוב ברכת יום הולדת לחבר או עמיתה לעבודה? זה הזמן לשלוף מהזיכרון כמה פרטים שקשורים לחתן או כלת השמחה.

אפשר להזכיר למשל, את הפאדיחה שעשה החבר מול הבוסית במשרד, את הטיול הגדול לדרום אמריקה שהייתם בו או חווייה שכביכול נשכחה כבר לפני 8 שנים…

עוד דברים אישיים? בטוח יש לכם בדיחות פרטיות שרק אתם מבינים אותם, שפה מיוחדת ששייכת לשניכם או תכניות גדולות לאחרי הפנסיה – יאללה, תכניסו את הכל לברכה והעניקו ברכת יום הולדת בלתי נשכחת.

סליחה, אפשר לקבל תוספת?

פיצה טעימה. לפחות רוב האנשים חושבים ככה.

עדיין, אפשר לשדרג פיצה אם מוסיפים לה זיתים שחורים, עגבניות ואננס (תנסו!).

כמו הפיצה – גם הברכה שלכם בטוח תהיה מוצלחת, אבל כדי לשדרג אותה, כדאי שגם היא תקבל קצת תוספות.

אז אלו תוספות יש לברכת יום הולדת?

אפשר להוסיף ציטוט של שחקן מפורסם, מדען או סופר. הציטוטים האהובים ביותר הם ציטוטים מספרי ילדים כמו “פו הדב” ו”הנסיך הקטן”.

אפשר להוסיף לברכה חישוב ערך נומרולוגי של השם או חישוב ערך גימטרי. אפשר להוסיף תחזית אסטרולוגית לשנה הקרובה או הורוסקופ שתקף למחר בבוקר…

לא משנה מה תבחרו – כל תוספת כזו תהפוך את הברכה שלכם למיוחדת יותר – כזו שיהיה תענוג לקרוא בפעם הראשונה, ויהיה תענוג להיזכר בה גם שנים אחרי שנכתבה.

 

אז קדימה לעבודה! יש לכם ברכה לכתוב, לא?

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?