מתנות מטבח לחגים

החגים הם הזמן הכי מתאים למתנות. אנחנו מוצאים את עצמנו יוצאים מגדרנו ורצים לשמח את בת הזוג, את ההורים, את המארחים, את העובדים או את הלקוחות. אין כמו האווירה החגיגית שיורדת על היקום כאשר אנחנו מחממים את היחסים ביננו לבין המעגלים הסובבים אותנו עם מתנה נחמדה ומילות ברכה ואיחול מהלב. השאלה המרכזית בדרך כלל היא באיזה סוג של מתנה לבחור ועל מה אכן ללכת.

אז אם החלטתם ללכת על מתנה שימושית למטבח, אפשר לומר כי מדובר בהחלטה טובה מאוד וכזו שככל הנראה תוכיח את עצמה. כי מוצרי המטבח והכלים השונים בהם אנחנו עושים שימוש תדיר, נוטים להישחק, להתקהות, להיהרס ודי מהר יוצאים הם מכלל שימוש. כי מדובר בכלים שהם לא שורדים לנצח. זו הסיבה כי מתנה ‘מטבחית’ מהסוג השימושי בהחלט יכול לבוא לשימוש ולשמח מאוד את המקבל.

מתנה אישית

אז נכון שמתנה למטבח עשויה להיות מאוד מוצלחת אבל באותה מידה ממש היא יכולה גם שלא לקלוע לטעמו של המקבל. אם זה בגלל שיש לו כבר מאותו מוצר עוד מספר עותקים ואם זה כי לא מדובר במוצר שימושי עבורו.

אז איך הופכים את המתנה לכזו שתצליח לשמח באמת את המקבל?

כאן כדאי להכיר את האופציה של המתנות האישיות. כלומר המתנות שאנחנו הופכים אותם להיות אישיות. איך זה קורה? פשוט מאוד. מתנות עם חריטות או הקדשות שונות.

כל מוצר וכל פריט שאנחנו נעניק כמתנה לזולתנו אך לפני כן נדאג להקדשה מיוחדת אותה נחרוט על המתנה, יהפכו למתנות מרגשות ומפתיעות במיוחד.

כך למשל מגבת הכי פשוטה וזולה, אך ברגע שרקמתם עליה מילה או נשיים הרי שהמגבת תהפוך להיות מתנה מיוחדת ממש שכמובן תיכנס לשימוש מידי. ולא משנה כמה מגבות כבר יש למקבל המתנה.

כך גם עם כלים כמו קרש חיתוך עם חריטה, כוס עם הדפס וכל כלי או חפץ אחר למטבח שיישא עליו מספר מילים חמות. שם המקבל בתוספת איחול, ברכה או מחמאה.

מתנות עם איכות

אז אמרנו שההדפסה או החריטה יעשו רבות למען שדרוג המתנה וההנאה של מקבל המתנה. יחד עם זאת חשוב לזכור כי הדפסים או חריטות על מוצרים חייבים להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית. אי אפשר למסור לכל איש מקצוע המציע את השירות שיבצע את המלאכה. זה לא תמיד יעבוד והתוצאות במקרים רבים פשוט לא תהיינה איכותיות. על כן, לפני הכול, בדקו את השוק, בררו היטב על חנות מקצועית ועל כזו שיש לה שירות אמין ואיכותי ורק אחר כך הזמינו את החריטה, את ההדפסה או את הרקמה.

מתנה כזו שתהיה גם איכותית מאוד וגם אישית מאוד תהיה בהחלט מתנה מוצלחת ושימושית כאחד.

מומלץ בחום!

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?