מתנות לעובדים וללקוחות לקראת חנוכה

עוד חג בפתח וזוהי הזדמנות נפלאה להעניק ללקוחות ולעובדים שלנו את היחס הראוי שלהם. והפעם – חג חנוכה! חג האורים הנחגג באורך של 8 ימים בהם חלק מהעובדים עובדים באופן מלא, חלק במתכונת מצומצמת ויש כאלה שלא עובדים כלל.

אז כמו כל חג, ההזדמנות שלכם הגיעה ואתם יכולים להוקיר תודה באמצעות מתנות ופינוקים שלא נהוג לחלק במשך כל השנה אלא רק במועדים מיוחדים.

אז אילו מוצרי פרסום יתאימו עבורכם בחג החנוכה?

מארזים חגיגיים

מארזים חגיגיים זו תמיד מתנה מושלמת שיכולה להתאים גם ללקוחות וגם לעובדים. חשוב לציין שישנן מתנות ומוצרי פרסום זולים יותר ולכן חשוב להגדיר לפני הזמנת המתנות תקציב כולל ולראות אם אתם עומדים בתקציב הזה.

חנוכה נושק לסוף השנה וזה הזמן להעריך את ההוצאות שיש להוציא בעסק ולהשקיע בו על חשבון תשלומי המיסים השנתיים.

המארזים יכולים להתעדר בלוגו החברה, בברכה אישית, ופרטי ההתקשרות שלכם.

מזוודות ממותגות

החופשה הארוכה יחסית שמגיעה עם חג החנוכה, מושכת הרבה מאוד אנשים לצאת לחופשה משפחתית. התיק שילווה את המשפחה לאורך החופשה יכול להיות הזכרון המתוק שלהם ממכם.

אנחנו בגרומנס דאגנו לכם לתיקים איכותיים במיוחד מבית המותג המוביל רולניק. את התיקים אפשר לתת עם לוגו העסק שלכם שגם יאפשר לכם להינות מפרסומת ניידת של העסק שלכם וגם מתדמית מעולה עבורכם, בכל זאת – מדובר במזוודות סופר איכותיות.

סביבת משרד ממותגת

אם אתם מחפשים מוצרי מעט יותר זולים אבל עדיין כאלו שיכולים לעשות טוב על הלב של העובדים והלקוחות שלכם, שדרוג סביבת המשרד יכולה להיות מתנה מושלמת עבורם.

יש מגוון רחב של מוצרים שיכולים להשתלב במשרד של הלקוחות, לסייע להם במטלות היום יום או להוסיף להם עניין למשרד.

הנה כמה דוגמאות מעניינות:

גאדג’טים ואלקטרוניקה

כולנו אוהבים גאדג’טים – לא משנה אם אנחנו גברים או נשים, מכשירי האלקטרוניקה תופסים חלק משמעותי בחיים שלנו ככל השנים מתקדמות.

יש מגוון רחב של גימיקים מגניבים, עיצובים מושגים וחוויה שלא נגמרת באמצעות המכשירים הללו.

אם אתם מחפשים מתנה במחיר סביר פר לקוח או עוד, גאדג’ט ממותג זו מתנה מושלמת.

גם היא, פרסומת ניידת עברוכם וגם כאן אנחנו דואגים לכם לפריטים איכותיים במיוחד שיוסיפו לתדמית העסק שלכם בעיני הלקוחות.

בואו נסכם

כל חג זו הזדמנות מעולה לפנק את העובדים והלקוחות שלנו. הפעם, יש לנו את חג החנוכה שמתקרב אלינו בצעדי ענק. השקיעו בלקוחות ובעובדים שלכם – הראו להם כמה הם חשובים לכם ותזכו מהם לעוד המון שנים של שיתוף פעולה פורה.

שיהיה לכולנו חג שמח 🙂

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?