משפחת המזוודות של Rollink

FLEX EARTH המזוודה המתקפלת הדקה ביותר בעולם עליה למטוס 21'' מבית המותג Rollink

אנחנו בגרומנס מוצרי פרסום אוהבים מאוד לשדרג את קולקציית המוצרים שלנו ולהגדיל את המבחר לקהל הבוחרים בנו, אבל שמדובר במוצרי פרסום איכותיים במיוחד – זה כבר ממש מרגש!

אז למי שלא מכיר – Rollink

רולינק הינה חברה המפתחת ומייצרת פתרונות חכמים ויעילים שאלו מאיתנו נמצאים תמיד בדרכים. הפתרנות החכמים הללו לא מתפשרים בכלל על איכות החומרים או על עיצוב מדהים שהופך את קולקציית התיקים שלהם לחוויה של ממש.

לצפייה במוצרים שלנו >>

לא סתם מזוודה ממותגת

תשכחו מהמזוודה הפשוטה שנוהגים לחלק לעובדים. קולקציית המזוודות של Rollink מעלה את רף האיכות לאלו מכם שרוצים לחלק לעובדים שלכם מזוודה ממותגת שכיף לקבל.

אז בואו נכיר אותם…

NEO

המזוודה החכמה של רולניק מאפשרת לכם לשמור על המזוודה שלכם גם מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית, בנוסף ניתן לשקול את תכולת המזוודה שלכם באמצעות האפליקציה ולאתר את המזוודה המסוע.

שילוב של טכנולוגיה, יופי ואיכות במוצר אחד.

SOHO SMART

המזוודה שתאפשר לכם תמיד להיות בשליטה על משקל התכולה שלכם. מדובר על מזוודה חזקה במיוחד אשר ניתן לקבל ב-2 גדלים:

  • מזוות עלייה למטוס
  • מזוודה גדולה

FLEX

גרסאות הFLEX מגיעות בצבעים מגניבים, אבל היתרון הגדול ביותר שלהם הוא בעובי. המזוודה הדקה בעולם!

אז אם אתם חובבי שופינג שתמיד חושבים על לקנות מזוודה נוספת בשביל כל הקניות בתצברו במהלך החופשה – פשוט תגיעו עם מזוודת הFLEX בתוך המזוודה שלכם. היא לא תתפוס לכם מקום והיא תאפשר לכם לחזור עם מזוודה נוספת, אבל בסטייל.

למי המזוודות האלה מתאימות?

האמת… לכולם.

בין אם העובדים שלכם אוהבים לטוס הרבה לחו”ל כחלק מהעבודה או טיסות כיף עם המשפחה, המזוודות האלה הופכות את הטיסה לחוויה. נוחות, איכות וחדשנות במוצר אחד.

רוצים להזמין לעובדים שלכם? דברו איתנו>>

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?