מוצרי פרסום לעיריות וראשויות מקומיות

עיריות וראשויות מקומיות, בדיוק כמו ארגונים גדולים, דואגים להרבה מאוד מיתוג ברחבי העיר או הראשות אותה הם מנהלים. הרצון להשריש את המיתוג של העיר ולדאוג לשייכות מצד התושבים מצריכה מהם לעיתים לספק פריטים ממותגים ולספק אותם לתושבי המקום.

בתמונה אנחנו מראים דוגמה לכוס של נווה פריצקי, אך מלבד זאת יש עוד הרבה מוצרים שימושיים שאפשר לחלק בעיריות ובראשויות המקומיות שכדאי מאוד להכיר

עטים ממותגים

אז כמו בהרבה מקומות, גם עטים ממותגים  במקרה הזה הם אחלה מוצר פרסום ממותג שאפשר להשתמש בו בעיריות. התנועה היומיומית של עשרות מהתושבים לכיוון העירייה מצריכה הרבה מאוד עטים, ואם נוכל לשים את המיתוג של העירייה שלנו בתוך העט, מעולה! עשינו אחלה עבודה, אל תתביישו גם לתת באהבה את העט לאותו תושב שדורש אותו, זה תמיד יזכיר לו כמה העירייה עזרה לו באותו שירות שאותו הוא היה צריך.

אנחנו בגרומנס מומחים בכל הנושא של עטים ממותגים ואנחנו דואגים על בסיס חודשי למאות ואלפי חברות במשק לעטים ממותגים איכותיים, שלא מתבלים ועושים את עבודת המיתוג של העסק על הצד הטוב ביותר.

כוסות ממותגים

בקבוקים וכוסות ממותגים זה אחלה פתרון כדי שתוכלו להגיש ללקוחות או לתושבים של העירייה במקרה הצורך. אם כבר להגיש שתיה, אז בסטייל. הדפיסו את הלוגו של העיריה שלכם על הכוס ותקבלו מוצר מגניב, שימושי ושעושה הרבה כבוד למותג שלכם.

יש לנו מגוון רחב של כוסוזת ובקבוקים ממותגים, בטווח מאוד רחב של איכויות ואנחנו דואגים תמיד להתחדש ולהביא לכם את המוצרים השווים והטובים ביותר.

חולצות ממותגות

בעיריות יש הרבה פעמים ימים בהם נרתמים התושבים לעזרה לקהילה, או אפילו מדי העובדים בחלקים מסוימים במהלך היום.

בדיוק לזמנים האלה, אפשר לייצר חולצות ממותגות, בגדים ממותגים או כל דבר אחר שיוכל לשמש אותם במהלך היום.

מה חשוב לקחת בחשבון שמזמינים חולצה או בגד ממותג

  1. איכות – חשוב מאוד שהמוצר יהיה איכותי כדי שלאנשים יהיה נוח ללבוש אותם. מלבד אותו היום לשלמו קיבל האדם את החולצה, אתם תופתעו כמה שימושית היא תהיה לו גם בימים אחרים ולכן חשוב מאוד שהחולצה תהיה איכותית ונעימה.
  2. יופי – חשוב מאוד שהחולצה תהיה יפה, אז אם אתם הולכים על בייסיק, מעולה, אבל חשוב מאוד לוודא שהגיזרה תתאים לכל סוגי המבני גוף הקיימים ואולי עדיף להדפיס כמה סגנונות שונים של חולצות במידות שונות ובצבעים שונים.

אביזרים למשרד

יש המון ציוד למשרד ממותג שאפשר לקנות כדי לשדרג את המשרד שלכם. בכל עירייה או ראשות מקומית יש המון בעלי תפקידים, לכל אחד משרד משלו ואת המשרד הזה צריך לקשט במיתוג העירייה כמה שאפשר, כדי להשרות אוירה של משרד של ראשות מקומית, להשריש את המיתוג של העייריה בתוך המשרד ולגרום לכל אותם האנשים המגיעים למשרד הזה, לחיבור עם משרדי העירייה בה הוא נמצא.

בואו נסכם

יש הרבה מאוד מוצרי פרסום שאפשר להזמין לעירייה או ראשות מקומית והתפקיד שלכם הוא לדאוג למוצרים איכותיים, שימושיים כדי שישרישו את המיתוג של העירייה שלכם בצורה הטובה ביותר.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?