מוצרי פרסום חדשים שעלו הקיץ

מגבת חוף לונגי

עולם מוצרי הפרסום הוא בלתי נגמר וכל יום תוכלו למצוא איזה המצאה חדשה או מוצר חדש שנכנס לעולם המוצרי הפרסום. הרצון שלנו כחברה גם לפנק את העובדים והלקוחות שלנו מצד אחד ומצד שני להפיץ את המותג שלנו בכל מקום אפשרי, פתחה עולם שלם של מוצרים שפשוט כיף להעניק – ככה ש2 הצדדים מרוויחים מהעניין.

אז אילו מוצרים התחדשו לנו לאחרונה?

מגבת חוף לונגי

מגבת חוף, באווירת קיץ חם במיוחד, היא מתנה מושלמת לכל אותם עובדים שישר אחרי העבודה, או בכל הזדמנות אחרת אוהבים לתת גיחה לים או לבריכה.

לצפייה במוצר >>

בגדים ממותגים

מיתוג בגדים וחולצות הוא משהו נפוץ ומוכר ואין כמעט עסק היום שלא ממתג את החולצות שלו בכל הזדמנות כמעט. עובדים שצריכים להסתובב עם חולצה ממותגת, ימי ספורט שבהם מעניקים בגדים ממותגים שישמשו אחר כך את העובד או העובדת גם שהם הולכים לחדר הכושר או למקומות אחרים עם החולצה ויפיצו את המותג שלנו.

בגדים ממותגים תוכלו למצוא כאן >>

עטים ממותגים

מוצר הפרסום המוביל היום הוא עט ממותג. עטים משמשים אותנו, את הלקוחות שלנו, את העובדים שלנו כמעט בכל מקום ובכל זמן. נכון שהדיגיטל גרם לנו להשתמש הרבה פחות בעטים, אבל עדיין עטים ממותגים עם כל כך שימושיים וכל כך נחוצים, שאין סיכוי שהם לא יסייעו לכם בהפצת המותג.

לרשום משהו ביומן, חתימה על צ’ק או כל מסמך שמצריך חתימה הם רק חלק מהאפשרויות להשתמש בעט ממותג ולכן ההתחדשות שלנו בנושא העטים היא גדולה והאמת? גם הכי מיוחדת.

אנחנו דואגים להביא את העטים הכי שווים הכי מרעננים והכי מגניבים.

לא סתם, אם רושמים בגוגל “עטים ממותגים” אנחנו עולים במקום 1. גוגל יודעת את מה שכולם כבר יודעים. בעטים ממותגים אנחנו הכתובת.

לצפייה בעטים הממותגים שלנו >>

רמקול עמיד במים

מוצר פרסום טכנולוגי, יקר יותר ולכן נחלק אותו רק לנבחרים – אותם עובדים מצטיינים או לקוחות שאיתנו כבר הרבה מאוד זמן ונעניק להם מוצר באמת משתלם, שימושי ויוקרתי במיוחד.

לצפייה ברמקול העמיד שלנו >>

מוצרים פרסום חדשים

אז כן, עולם מוצרי הפרסום לא נגמר ולא צפוי להעלם לעולם. להפך, מוצרי הפרסום עלו שלב והפכו מעטים בלבד, או ציליות לרכב, למגוון רחב של מוצרים שיכולים לקחת חלק משמעותי בתקציב הפרסום שלנו – כי בסופו של דבר, זה המטרה של מוצרי הפרסום, לסייע בפרסום העסק שלנו בשלב המודעות.

אז גם אם אף אחד לא יראה את מוצר הפרסום שלכם וישר ירוץ לקנות ממכם, העובדה שהלוגו שלכם נכנס לו לתודעה, יסייע לו מאוד בפעם הבאה שהוא יצטרך את המוצר או השירות שלכם.

אנחנו בגרומנס דואגים לכם למוצרי פרסום חדשניים יותר, מעוצבים יותר, איכותיים יותר והמחיר שלנו? משתלם. נסו אותנו.

לצפייה בקטלוג ראש השנה 2022

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?