טיפים והמלצות לקניית מתנות עסקיות

העולם בו אנחנו חיים בנוי על קודים תרבותיים. אחד הקודים האלו הוא שנהוג להביא מתנה ללקוחות, לקולגות או לעובדים בעסק שלנו לרגל חיים או אירועים אחרים. כאשר אנחנו רוצים להביא מתנה עסקית לאדם שאנחנו עובדים מולו אנחנו צריכים לחשוב על רעיונות יצירתיים למתנה. אחד הרעיונות היותר יצירתיים לקניית מתנות עסקיות הוא קנייה של גאדג’טים ממותגים. מתנה מסוג זה יכולה להיות ייחודית מאוד ושימושית מאוד ללקוחות ולעובדים שלנו כאחד.

למי מתאים לקנות מתנה עסקית?

אז למי מתאים שנקנה מתנה עסקית? אם אנחנו מתלבטים למי אנחנו יכולים להביא מתנה עסקית עם לוגו העסק שלנו מהעסק שלנו, התשובה לכך פשוטה, מתאים להביא מתנות עסקיות ל:

  • לקוחות העסק
  • לקוחות אפשריים של העסק (כמהלך לשיווק העסק לקהלים חדשים)
  • קולגות בכנסים מקצועיים
  • עובדי העסק שלנו

אם נקפיד להביא לכל אחד מקבוצות אלו מתנה עסקית בעלת אופי שימושי, שם העסק שלנו ילך לפניו ויהיה לנו קל יותר לשווק ולפרסם אותו באופן חברתי.

יתרון של מתנה עסקית ללקוחות שלנו

יש הרבה יתרונות במתן מתנה עסקית ללקוחות שלנו. אם אנחנו רוצים שללקוחות העסק שלנו תהיה חווית שירות חיובית מאתנו אנחנו יכולים במעמד מתן השירות או הרכישה של המוצרים של העסק שלנו לתת להם במתנה מתנה שימושית כמו עטים ממותגים. למה דווקא עטים? כל אחד צריך שיהיה לו בבית עט טוב לחתום על צ’קים, לעשות רשימה לסופר או בשביל לכתוב פתק לתזכורת. מתנה עסקית כמו עט ממותג עם לוגו העסק שלנו היא מתנה חכמה וייחודית.

יתרון של מתנה עסקית לקולגות שלנו

אם אנחנו רוצים באמת לשפר את התדמית העסקית שלנו כדאי לנו לתת מתנה גם לקולגות שלנו מעסקים אחרים בכנסים מקצועיים. כאשר ניתן למשתתפים אחרים בכנסים מקצועיים שאנחנו מציגים בהם את העסק שלנו מחברות ממותגות במתנה, נוכל להפוך את התדמית העסקית שלנו להרבה יותר חיובית ומרשימה. מחברות הן דבר שימושי מאוד, במיוחד בעסקים או בחיי היומיום כאשר אנחנו צריכים לעשות רשימת תזכורת של משימות או רשימת מלאי של העסק.

יתרון של מתנה עסקית לעובדים שלנו

מתן מתנה עסקית יכול להיות שי בונוס נוסף ונחמד לעובדים שלנו כאשר אנחנו נותנים להם תלושים לחג. חוץ מלתת תלושים לחג לעובדים שלנו אנחנו יכולים להגדיל ראש ולתת להם במתנה גם יומנים ממותגים עם לוגו העסק ואמירות מעצימות. כאשר אנחנו מגדילים ראש וחושבים על העובדים שלנו ועל הרווחה האישית שלהם אנחנו יכולים לשמח אותם מאוד ולגרום להם להרגיש שאנחנו מעריכים אותם ואת כל העבודה הקשה שלהם.

בסופו של דבר, אין נכון או לא נכון בנתינת מתנות. אם אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו באופן חכם אך ישיר, אחת הדרכים לעשות זאת היא לתת במתנה ללקוחות או לעובדים שלנו מתנות ממותגות אך שימושיות. חשוב להקפיד שהמתנות שניתן כעסק יהיו לא רק בחינם אלא גם שימושיות מאוד ובעלות ערך מוסף בחיי היומיום. מתנה כמו עט או מחברת  – היא משהו שיש בו צורך בכל משרד או בית ולכן היא מהווה מתנה איכותית.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?