בחירת מתנה לכנס או לאירוע עסקי

זום - מעמד לטלפון נייד

כנסים ואירועים עסקיים הם אירועי קד”מ מבחינת כל המשמעויות. בין אם מדובר באירועים וכנסים לעובדים ובין אם מדובר על אירועים ללקוחות עסקיים.

אירועי יח”צ שכאלה דורשים ממפיקי האירוע לחשוב על כל האספקטים הנוגעים להתקיימות האירוע – בין היתר צריך לתת את הדעת על מתנה לעובדים או ללקוחות החברה – לאורחים שלכם בכנס.

לרוב, חברות נוטות לחשב עלויות של מתנות ולנסות לחסוך כמה שאפשר מבחינה זו, אך חשוב מאוד להבין שלמתנות אלה יש משמעות גדולה מאוד שיכולות להיות בעלות משמעות בנוגע להמשך ההתקשרות עם מקבלי המתנה.

הגדירו תקציב ראוי למתנה לכנס

תקציב המתנות לכנסים צריך להיחשב בתקציב השיווק השנתי של העסק – מדובר באירוע בעל משמעות שיווקית לעסק ועל כך הוא צריך להיחשב.

את התקציב המיועד לאירועים וכנסים עסקיים יש לחלק בכמות האורחים המיועדת להגיע לאירוע ובכך לדעת מהו התקציב המשוער פר אדם (פר לקוח).

הגדרת התקציב הוא צעד חשוב בתכנון קניית המתנה שכן הוא ממקד בגובה ההשקעה הפוטנציאלי להשקעה ובכך מאפשר להתכנס לאיזור מסויים של מוצרים או מחירים רלוונטיים בתקציב זה.

בחירת מתנה לכנס תואמת לאירוע

מתנה לכנס צריכה לשדר את סוג האירוע. אם מדובר באירוע טכנולוגי מומלץ לבחור במתנה עם אופי טכנולוגי:

  • דיסק און קי
  • מטענים ניידים
  • מתנות ממותגות לסביבת המחשב
  • וכו’…

לעומת זאת אם מדובר באירוע בעל אופי ספורטיבי (יום ספורט הכולל כנס בסופו) ניתן לחלק תיקי ספורט ממותגים, חולצות ממותגות ועוד.

בשביל לתת לכם השראות למתנות אופציונליות אנחנו ממליצים לכם להכנס לקטגוריה מתנות לכנסים ואירועים באתר שלנו תחת הקטלוג ולמצוא את המוצר המתאים בשבילכם.

לפניכם מספר מוצרים מתוך קטגוריה זו

לבחור בטוב ביותר

אנחנו בגרומנס מספקים מוצרי פרסום לעסקים כבר מעל 20 שנה. אנחנו מייבאים מותגים בלעדיים ואיכותיים ונותנים מענה גם לקהל הפרטי וגם לקהל העסקי.

למתנות הממותגות יש משמעות גבוהה מאוד שכן, מתנה זולה ופשוטה עלולה להצטייר כזלזול מצד המקבל ולכן עלולה להוביל לפעולה הפוכה למטרה שאליה היא מיועדת.

צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד למגוון רחב של מוצרים איכותיים ומתן עזרה וסיוע בבחירת המתנה הרלוונטית עבורכם.

בהצלחה 🙂

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אוכל לעזור לך?