מתנה לבוס או מתנה למנהל

כל אחד שעובד בחברה או בארגון, לא משנה באיזה תחום, יודע ומבין את החשיבות של יחסים טובים עם הבוס או המנהל שלנו. ליחסים אלו יש לא רק השפעה על התחושה שלנו במקום העבודה אלא גם על עתידנו המקצועי. יש כל מיני סוגים של מערכות יחסים בין עובד לבין מעסיק בין אם זה יחסי עבודה נטו ובין אם שילוב בין יחסי עבודה ליחסי ידידות לרוב מדובר באדם שאנו מחפשים ממנו סוג של ההערכה, כבוד, יחס אישי וכו׳… אז אם גם את או אתה חושבים על לתת מתנה לבוס או מתנה למנהל, זה המקום! באתר תמצאו מגוון של רעיונות מעולים של מתנה לבוס או למנהל.

 

 

באילו מצבים כדאי לרכוש מתנה לבוס או מתנה למנהל?

1. מתנה למנהל כאות הוקרה - אם אנחנו רוצים להודות לבוס שלנו על קידום או להביע הערכה על העבודה שהוא עושה למעננו העובדים, מתנה סמלית יכולה בהחלט להיות במקום.

2. פרישה- אם החלטנו לעזוב את מקום העבודה שלנו מסיבות כאלה ואחרות אך עדיין אנו רוצים לעזוב באווירה טובה, להודות על מה שעשו עבורנו. מתנה לבוס היא ממש מתנת הערכה.

3. בחגים - בחג או ביום הולדת תמיד אפשר להעניק מתנה למנהל, כזו שאומרת "אכפת לי ממך".

 

אז אילו מתנות לבוס או למנהל יכולות להתאים?

ובכן יש כל מיני סוגים של מתנות מדליקות אותן ניתן להעניק למנהל שלנו. למשל, אם אתם רוצים להעניק למנהל שלכם עט יוקרתית, אחד הגאדג’טים הפופולאריים הוא עט שהיא גם כרטיס זיכרון. פתרון מעולה לכל בעל עסק. הרי כל עט שמתווספת לנו לאוסף העטים זה משהו שתמיד צריך אותו וכרטיס זיכרון שנמצא עלינו יכול ללכת איתנו לכל מקום ועליו ניתן לאחסן כל מיני סוגים של מידע. מתנה נוספת שאפשר להעניק לבוס היא דיסק און קי שהוא גם מחזיק מפתחות יוקרתי ומעוצב. על מחזיק המפתחות ניתן לחרוט מה שרוצים בין אם זה משפט הוקרה, תודה או את הלוגו של המותג שלכם. ניתן לבחור בסוגים שונים של דיסק און קי כמו למשל בעיצוב ממותג, דיסק און קי מיני, מעור או מכסף. יש גם מתנות מעוצבות למשרד שיכולות להתאים למשל דפי ממו שולחני מעוצבים, יומן מכתביות עם זיכרון נייד על אותו העיקרון של העט, מחברת עם סגירה של מגנט, סט משרדי בו יש את כל מה שצריך לסביבת המשרד שלנו, רמקולים ניידים ועוד מגוון של מוצרים אותם ניתן למתג בהתאמה אישית.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

קרא עוד על :

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

 

גיא                             054-4510003

מיטל                          054-8029717

משרד                        03-6729360

פקס                           077-767222

 כתובת משרד:                  א.ת. לב הארץ, ראש העין

כתובת למשלוח דואר:    וינהויז 4 יהוד

מייל:                                  grumans@giveaway.co.il

© Grumans Ltd. 2018 

Create by BestSite