מתנות לעובדים - גאדג’טים שימושיים

כחלק בלתי נפרד מתהליך של ניהול עסק, ארגון או חברה עלינו לדאוג לעובדים שלנו אשר בלעדיהם אף מקום עבודה לא פועל כמו שצריך.

 

בנוסף לעובדה שאנו דואגים לצרכים שלהם בין אם זה מקום עבודה נקי ומסודר, הדרכות כשצריך, ימי עיון, חניה, אבטחה, משרד כחלק מההערכה שלנו אליהם אנו גם משקיעים תקציב במתנות בחגים, ימי הולדת ואירועים מיוחדים כמו למשל אירועים שיווקיים או השקות מוצר. מתנות לעובדים אפשר כמובן למתג עם לוגו החברה בהתאמה אישית, מה שמחזק את הקשר של כל עובד לחברה. אז אם גם אתם מחפשים מתנות לעובדים - הנה כמה גאדג’טים שימושיים שתוכלו להעניק להם בכל הזדמנות.

 

 

 

לוגו- רמקול בלוטוס סטנד לטלפון - מתנה מעולה לעובדים, הרי מי מאיתנו לא עושה שימוש יומיומי בסמרטפון שלו. כך ניתן בקלות לדבר בלי להחזיק את הסלולארי ביד, לשמוע מוזיקה, רדיו, חדשות ועוד. מתנה שימושית ומועילה. בנוסף, הרמקול יכול להיות פשוט סטנד לטלפון במשרד או בבית.

 

מטען USB לרכב - אמנם מדובר בגאדג’ט די מיושן אבל הוא הכי שימושי בעולם. הרי אנו עושים שימוש בסמרטפון שלנו במשך היום, מדברים בטלפון כשאנחנו בין פגישות או בהפסקות, מסתמסים עם הילדים לבדוק שהכל בסדר,סוגרים פינות, גולשים באפליקציות וברגע שסיימנו לעבוד, לרוב הסוללה כבר הגיעה לסיומה. הדרך הביתה מהעבודה זו בדיוק ההזדמנות שלנו להטעין אות

 

מתנה לטיסה - סוללת גיבוי משולבת דרכון - אם אתם ממש רוצים להשקיע בחרו לעובדים שלכם נרתיק המשלב סוללת גיבוי לסמרטפון ובו ניתן לאחסן מסמכים חשובים כשיוצאים לטיול, לחופשה או לנסיעת עסקים. יש שם מקום לאוזניות, לכסף מזומן, כרטיסי אשראי, טלפון, עט, בקיצור כל מה שצריך כדי לשמור על ארגון וסדר בנסיעה.

 

בנוסף, תוכלו לבחור בין מתנות לעובדים כמו דיסק און קי ממותג במגוון של סוגים, צורות או צבעים, סוללות גיבוי מסוגים שונים, אוזניות, ציוד מחשב ועוד.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

קרא עוד על :

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

 

גיא                             054-4510003

מיטל                          054-8029717

משרד                        03-6729360

פקס                           077-767222

 כתובת משרד:                  א.ת. לב הארץ, ראש העין

כתובת למשלוח דואר:    וינהויז 4 יהוד

מייל:                                  grumans@giveaway.co.il

© Grumans Ltd. 2018 

Create by BestSite